تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ارسال کمک های مالی

تیم کوک کارمندان اپل را به ارسال کمک های مالی و امدادی به اوکراین تشویق می‌کند

تیم کوک مدیرعامل اپل، ایمیلی برای کارمندان ارسال کرده و اظهار داشت که این غول فناوری کمک‌های مالی کارکنان را با نرخ دو به یک مطابقت خواهد داد. اپل همچنان به تلاش جهانی برای کمک به پایان خشونت در اوکراین ادامه می‌دهد و اخیرا هم فروش آنلاین خود را در روسیه پایان داده است. حال، تیم کوک با کارمندان اپل تماس گرفته و گفته است که اپل کمک‌های مالی کارکنان خود را با صندوق امداد بشردوستانه به‌صورت دو به یک مطابقت خواهد داد. ایمیلی در این راستا ارسال شده و وی خاطرنشان کرده است که این شرکت کوپرتینویی مثل همیشه کمک‌هاای مالی که از ۲۵ فوریه ارسال شده است را برای این کار اختصاص می‌دهد.

ایمیل تیم کوک به کارکنان اپل

کوک اشاره می‌کند که اپل در حال حاضر با شرکای خود برای بررسی گزینه‌هایی برای ارائه کمک به افراد آسیب دیده کار می‌کند. ایمیل توسط The Verge دریافت شده است و می‌توانید در ادامه آن را مطالعه کنید: «من همواره در اپل نگرانی خودم را از بابت افرادی که تحت تاثیر خشونت [حمله روسیه] قرار گرفته‌اند، ابراز می‌کنم. هر تصویری جدیدی که از خانواده‌های آواره و شهروندان شجاعی که برای زندگی خود می‌جنگند، دریافت می‌کنم، می‌بینیم که این تصاویر چقدر برای مردم سراسر جهان که به دنبال پیشبرد اهداف صلح جویانه هستند، می‌تواند سخت باشد. اپل همچنان به تلاش‌های امدادی بشردوستانه ادامه خواهد داد و برای بحران پناهجویان هم کمک می‌کند.»

ارسال کمک های مالی

«ما در حال مذاکره با شرکای خود هستیم تا ارزیابی کنیم که چه کارهای بیشتری می‌توانیم انجام دهیم. من می‌دانم که بسیاری از شما مشتاق هستید تا راه‌هایی برای حمایت بیشتر پیدا کنید. ما از امروز برای تقویت تاثیر کمک‌های مالی شما کارمندان، کمک‌های مالی شما را با نرخ ۲:۱ برای سازمان‌های واجد شرایط ارسال خواهیم کرد. ما از ۲۵ فوریه کمک‌های مالی دریافت شده را با این شرایط به سازمان‌های بشردوستانه ارجاع خواهیم داد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر، از پورتال اعضای کارمندان دیدن فرمایید». این بخشی از ایمیلی بود که تیم کوک برای کارمندان خود ارسال کرده است. منظور از مطابقت ۲:۱ این است که اپل همه کمک‌های دریافت شده از جانب کارمندان را دو برابر کرده و به اوکراین ارسال خواهد کرد. به‌طور مثال، اگر فردی ۵۰۰ دلار کمک مالی ارسال کند، اپل معادل ۱۰۰۰ دلار از طرف این کارمند به صندوق ارائه خواهد داد.

اقدامات اپل تنها چند روز پس از آن صورت گرفته است که میخائیلو فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین، نامه‌ای نوشته و از اپل درخواست کرد که عرضه محصولات و خدمات جدید به روسیه را متوقف کند. کوک اخیرا در توییتی درباره قصد اپل برای حمایت از تلاش‌های بشر دوستانه در منطقه و پیوستن به دیگر سازمان‌ها برای پیدا کردن راه حل مسالمت آمیز، از آمادگی خود و تیمش خبر داده بود.

بیشتر بخوانید: فروش آنلاین محصولات اپل در روسیه متوقف شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *