تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
پیدا کردن ایرپاد گمشده

ردیابی ایرپاد گم شده

ردیابی ایرپاد گم شده کار بسیار آسانی است و می‌توانید از Find My برای مشاهده ایرپاد خود روی نقشه استفاده کنید. حتی می‌توانید از پخش صدا برای تعیین مکان آن استفاده کرده و در نهایت با موفقیت ایرپاد گم شده خود را پیدا کنید.

نحوه‌ی کار چگونه است؟

Find My می‌تواند به شما در یافتن ایرپادهای گمشده کمک کند. اگر از قبل با آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ که با ایرپاد همگام سازی شده‌اند، استفاده می‌کنید، می‌توانید Find این دستگاه‌ها را تنظیم کنید. بدین ترتیب به‌صورت خودکار این گزینه برای ایرپاد شما نیز فعال خواهد شد. بنابراین اگر ایرپادهای شما گم شده‌اند و خارج از محدوده موردنظر قرار دارند، می‌توانید از Find My استفاده کرده و دوباره آن‌ها را پیدا کنید. اگر ایرپادهای شما از دامنه‌ی دستگاه‌های شما خارج شده یا در حال شارژ توسط کیس شارژ است، می‌توانید از Find My استفاده کرده زمان و مکانی که آخرین بار به آن‌ها متصل شده است را پیدا کنید.

نمایش ایرپاد روی نقشه

در iCloud.com می‌توانید وارد سیستم شده یا از برنامه Find My برای مشاهده ایرپادهای خود روی نقشه استفاده کنید. Find My مکان دستگاه‌های اپل را که با همان شناخته اپل و ایرپاد وارد سیستم شده‌اید به شما نشان خواهد داد. حتی اگر به هم متصل نباشند، آخرین زمان و مکان آنلاین بودن آن‌ها در اختیار شما خواهد گرفت. در ادامه نحوه کارکرد آن در دستگاه‌های مختلف را به شما خواهیم گفت.

در کامپیوتر

 • ابتدا به iCloud.com بروید.
 • با اپل آی دی خود وارد سیستم شوید.
 • بخش Find iPhone را باز کنید.
 • روی همه‌ی دستگاه‌ها کلیک کنید و سپس ایرپاد خود را انتخاب کنید.

در آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ

 • برنامه Find My را باز کنید.
 • تب Devices را انتخاب کنید.
 • ایرپاد خود را انتخاب کنید.
 • زیر هرکدام از این دستگاه‌ها، می‌توانید لوکیشن مربوطه را پیدا کرده یا با عبارت No Location found روبرو شوید.

اگر ایرپادهای شما از یکدیگر جدا شده باشند، هر بار فقط یک مکان را روی نقشه مشاهده خواهید کرد. ایرپاد را که روی نقشه می‌بینید، پیدا کرده و در قسمت مخصوص خود قرار دهید. سپس نقشه را رفرش کرده و ایرپاد دیگر را ردیابی کنید.

پخش صدا برای پیدا کردن ایرپاد

پیدا کردن ایرپاد گمشده

اگر ایرپادهای شما نزدیک یکی از دستگاه‌های اپل شما بوده و به بلوتوث متصل باشد، می‌توانید صدایی را برای یافتن آن‌ها از طریق iCloud.com یا برنامه Find My پخش کنید. ایرپادهای شما صدایی را پخش می‌کنند که به مدت دو دقیقه یا تا زمانی که آن‌ها را متوقف کنید، به‌تدریج بلندتر خواهد شد. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید.

 • برنامه Find My را باز کنید.
 • تب Devices را انتخاب کنید.
 • ایرپاد خود را از لیست انتخاب کنید.
 • روی پخش صدا کلیک کنید.

اگر ایرپاد شما آفلاین باشد، چه کار باید کرد؟

اگر قبل از گم کردن ایرپادهای خود، Find My دستگاه را روشن نکرده باشید، نمی‌توانید از آن برای ردیابی دستگاه خود استفاده کنید. اگر عبارت No Location found را مشاهده کردید، نمی‌توانید صدایی برای یافتن آن‌ها پخش کنید، اما ممکن است بتوانید به مکانی که آخرین بار به آن متصل شده است، دسترسی پیدا کنید. اگر ایرپاد شما دوباره آنلاین شود، در آیپد، آیفون یا آیپاد تاچ که با آن‌ها از ایرپاد خود استفاده کرده‌اید، اعلانی را دریافت خواهید کرد.

Find My تنها راهی است که می‌توانید دستگاه گمشده خود را ردیابی یا مکان‌یابی کنید. سرویس دیگری از اپل وجود ندارد که دستگاه شما را در چنین مواقعی ردیابی کند. بدین ترتیب می‌توانید به راحتی ایرپادهای گم شده خود را که اتفاقا اندازه کوچکی هم دارند، پیدا کنید. اپل سرویس‌های جالبی را برای این منظور در اختیار شما قرار داده است و اگر بدشانس نباشید، راه آسانی برای پیدا کردن آن‌ها در اختیار خواهید داشت.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال