تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
نسخه iOS برنامه Tumblr

تغییراتی در نسخه iOS برنامه Tumblr اعمال شد

در نسخه Tumble 22.5.1 موجود در iOS، این برنامه عبارات bald و selfie را ریجکت می‌کند و کارشناسان اعتقاد دارند که این تصمیمی در راستای برآورده کردن قوانین اپ‌استور اپل بوده است. نه اپل و نه تامبلر اعلام نکرده‌اند که تغییرات این برنامه مربوط به چه چیزی بوده است. با این حال، تامبلر اعلام کرده است که از ابتدای نسخه ۲۲.۵۱ خود، محتوای حساس در برنامه پنهان خواهند ماند.

جستجوی عبارات خاص در تامبلر

در هر مورد، جستجوی یک کلمه یا عبارت به ظاهر حساس، منجر به بروز یک پیام خطا خواهد شد. با این حال، این پیام می‌تواند ظاهر متفاوتی داشته باشد. جستجوی کلمه bald پیام عجیب بودن جستجو را ظاهر می‌کند و جستجوی کلمه selfie هم پیغامی مبنی بر پنهان بودن این محتوا را به شما نمایش خواهد داد.

نسخه iOS برنامه Tumblr

به طرز عجیبی، سایر عبارات نزدیک به آن مسدود نشده‌اند و می‌توانند محتوای مدنظر شما را برگردانند. تامبلر در صفحه Tumblr Banned Tags خود، عباراتی که مسدود شده‌اند را نمایش می‌دهد. این لیست به‌عنوان یک سند گول در اختیار شما قرار می‌گیرد و تامبلر می‌تواند هر لحظه هم آن را به‌روزرسانی کند.

همچنین در نظر داشته باشید که این تغییرات مخصوص نسخه ۲۲.۵.۱ این برنامه هستند و فقط برای نسخه iOS خواهند بود. استفاده از وب سایت این شبکه اجتماعی در مک بوک، بلاک‌های یکسانی ندارد و ممکن است که قوانین کاملا متفاوت باشند. اگر فرض کنیم که این تغییرات از الزامات اپل بوده است، احتمالا این کار به‌صورت عمدی از جانب برنامه اعمال شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین اپلیکیشن ادیت ویدیو و صدا در آیفون و آیپد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *