تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
عرضه آیفون 14 پرو

عرضه آیفون 14 پرو بهبود یافته اما هنوز کافی نیست

تحلیل‌گران UBS انتظار دارند که اپل تاثیرات مالی ناشی از کاهش سرعت تولید آیفون ۱۴ پرو را تا سال ۲۰۲۳ بینند. اما در نهایت تا قبل از سال ۲۰۲۴ می‌توانند این روند را بهبود بخشند. طبق گزارشی که از UBS‌ ارائه می‌شود، تحلیل‌گران برآورد واحد آیفون را ۵ درصد برای سه ماهه دسامبر و ۳ درصد برای سال مالی ۲۰۲۳ کاهش داده‌اند. در حالی که عرضه در ایالات متحده و چین بهبود یافته و زمان انتظار کاهش یافته است، اپل همچنان در سال جدید با موانع قابل توجهی روبرو است. UBS قبلا حدود ۸۳ میلیون دستگاه آیفون در سه ماهه دسامبر را تخمین زده بود، اما این میزان را ۵ درصد کاهش داده و به ۷۹ میلیون واحد رساند. برآوردهای سه ماهه مارس نیز به‌دلیل تداوم طولانی شدن زمان تحویل، به ۵۸ میلیون واحد کاهش داده است.

روند تولید سری آیفون ۱۴

عرضه آیفون 14 پرو

این بدان معنی است که UBS انتظار دارد اپل در سال ۲۰۲۳ میزان ۷ میلیون آیفون کمتر – ۲۳۲ میلیون به‌جای ۲۳۹ میلیون – عرضه کند. با این حال، تحلیل‌گران برآورد ۲۳۹ میلیون واحدی را برای سال ۲۰۲۴ حفظ می‌کنند. این اعداد بازتابی از زمان انتظار فعلی برای آیفون‌های رده بالا مانند آیفون ۱۴ پرو هستند. زمان انتظار بهبود یافته است، اما هنوز کافی نبوده و مشتریان به خوبی از تعطیلات گذشته برای دریافت سفارش فعلی خودشان منتظر هستند. زمان انتظار در چین اکنون تنها ۲۸ روز است که نسبت به ۳۶ روز گذشته کاهش یافته است. نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: زمان تحویل آیفون ۱۴ پرو در حال بازگشت به وضعیت عادی است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *