تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اتحادیه اپل استور استرالیا

کارمندان اتحادیه اپل استور استرالیا دوباره دست به اعتصاب زدند

کارمندان استرالیایی اپل استور تهدید به توقف و اعتصاب بیشتر در حین مذاکره در مورد افزایش نرخ دستمزد می‌ کنند. گروهی متشکل از ۲۰۰ کارمند متعلق به اتحادیه کارمندان خرده فروشی و فست فود در استرالیا روز دوشنبه برای بحث در مورد اقدامات بیشتر علیه اپل تشکیل جلسه می‌دهند. اتحادیه یکی از سه شرکت کننده در مذاکرات است. بر اساس گزارشی از رویترز، اپل توافقنامه محل کار برای افزایش دستمزد را پیشنهاد کرد که توسط ۶۸ درصد از کارکنان اپل در نظرسنجی رد شد. ۸۷ درصد از ۴ هزار نفر نیروی کار استرالیایی به این نظرسنجی پاسخ داده بودند.

تقابل اپل با اتحادیه

اتحادیه اپل استور استرالیا

اپل می‌گوید حداقل نرخ دستمزدش ۱۷ درصد بالاتر از حداقل میزان صنعت است و کارگران تمام وقت تعطیلات آخر هفته هم خواهند داشت. با این حال، کارمندان می‌گویند که دستمزدها به اندازه کافی برای محاسبه تورم افزایش نمی‌یابد و تعطیلات آخر هفته اغلب به چند روز تقسیم می‌شود. جاش کولینان دبیر اتحادیه در تماسی با رویترز گفت: «کارگران بسیار خوشحال هستند. آن‌ها برای یک توافق عادلانه به مدت سه ماه مبارزه کرده‌اند. اعضای ما درگیر ممنوعیت‌های کاری و اعتصاب‌های بسیار جدی بوده‌اند. ما انتظار داریم که اعضا بخواهند یک سری توقف در کار را ایجاد کنند». کارمندان اتحادیه در تاریخ ۲۹ اکتبر یک ساعت دیگر دست از کار کشیدند و اعتصاب قبلی هم در ۱۸ اکتبر روی داده بود و همین‌طور برای رسیدن به حق‌ شان این برنامه را می‌توانند دوباره تکرار کنند.

بیشتر بخوانید: کارمندان اپل استور استرالیا دست به اعتصاب زدند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *