تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ویژگی های جدید اپ استور

ویژگی های جدید اپ استور در جلسه توسعه‌دهندگان اپل بررسی می‌شود

اپل از ۲۶ بهمن (۱۵ فوریه) میزان یک «جلسه اپ‌استور» مجازی خواهد بود و قرار است که یک سری رویدادهای آنلاین شش هفته‌ای جامع برای کمک به توسعه دهندگان برگزار کند تا آن‌ها بتوانند با ویژگی‌های جدید اپ استور آشنا شوند. این جلسات که App Store Sessions نامیده شده‌اند، به توسعه دهندگان این فرصت را خواهد داد تا درباره ویژگی‌های اپ‌استور اطلاعات بیشتری کسب کنند. این جلسات تا ۹ فروردین ۱۴۰۱ (۲۹ مارس) ادامه خواهد داشت. ویژگی‌ها ابتدا به‌صورت کامل آموزش داده شده و سپس فرصتی هم برای پرسیدن سوال از کارشناسان اپل در موردشان فراهم می‌شود.

جلسات اپ استور اپل

بتای دوم iOS 15.4

این جلسات به موضوع مختلف اختصاص داده شده است و به‌ویژه قرار است که خود اپ‌استور هم موضوع اصلی صحبت باشد. نحوه ایجاد صفحات محصول، بررسی اشتراک‌ها، ایجاد و توزیع کدهای پیشنهادی و تبلیغ رویدادهای درون برنامه‌ای، از جمله مواردی هستند که در این جلسات به بحث گذاشته خواهند شد. اپل یک برنامه کامل از جلسات اپ‌استور را در وب سایت توسعه دهندگان خود منتشر کرده است و توسعه دهندگان نیز می‌توانند برای شرکت در برنامه ثبت نام کنند. بیش از ۳۵ دوره آنلاین در چند منطقه زمانی در دسترس خواهد بود. این جلسات قرار است که به زبان‌های انگلیسی، کره‌ای، اسپانیایی، برزیلی، پرتغالی و ماندارین برگزار شود.

بیشتر بخوانید: اپ استور درون خودرویی تسلا رونمایی خواهد شد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما توسعه دهندگان بعد از این جلسات چه اطلاعات ارزشمندی برای توسعه بهتر برنامه‌هایشان در اپ‌استور خواهند داشت.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *