تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
استفاده و تنظیم اپل واچ جدید

نحوه استفاده و تنظیم اپل واچ جدید

ارتقا از یک اپل واچ قدیمی به یک اپل واچ جدید، به سادگی خرید و استفاده کردن از آن نیست و باید یک سری کارهای مهمی را انجام دهید تا در آینده به مشکل برنخورید. مشکل اینجاست که اپل واچ هنوز دستگاه مستقلی محسوب نمی‌شود. اپل به‌طور پیوسته در حال حرکت به سمت این است که اپل واچ بدون نیاز به آیفون یا آیپد کار کند، اما هنوز به این جایگاه دست پیدا نکرده است و شما برای استفاده ایمن و بهتر از آن، باید از آیفون خود استفاده کنید.

برای اینکه از یک اپل واچ جدید استفاده کنید، ابتدا باید با غیرهمگام‌سازی ساعت هوشمند قبلی خود شروع کنید. این روند برای استفاده صحیح از اپل واچ جدید الزامی است و حتی اگر نیازی به فروش ساعت هوشمند فعلی خود نداشته باشید، باید این کار را انجام دهید. اگر این کار را نکنید، اپل واچ قدیمی همچنان با گوشی آیفون شما در ارتباط خواهد بود و هر بار مشکلاتی را برای ساعت کنونی شما ایجاد می‌کند.

استفاده از اپل واچ جدید

 

اولین کاری که باید انجام دهید، این است که از اپل واچ قدیمی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. سپس آن‌ها را غیرهمگام‌سازی کرده و ساعت هوشمند جدید را همگام‌سازی کنید. برای این منظور، باید هر دو اپل واچ، آیفون، اپل آی دی و رمز عبور خود را در کنار خود داشته سپس مراحلی که در ادامه می‌آید را دنبال کنید.

غیرهمگام‌سازی اپل واچ قدیمی

 • آیفون خود را نزدیک اپل واچ موجود خود نگه دارید
 • در آیفون، برنامه Watch را باز کنید
 • روی نام ساعت در بالای صفحه کلیک کنید
 • روی دکمه i در صفحه ظاهر شده کلیک کنید
 • سپس روی Unpair Apple Watch کلیک کنید
 • اکنون با کلیک روی Confirm صحت عملیات را تایید کنید

پس از انجام این کار، آیفون شما رمز عبور اپل آیدی را درخواست خواهد کرد و بدون وجود آن، نمی‌توانید ساعت هوشمند خود را غیرهمگام‌سازی کنید.

استفاده و تنظیم اپل واچ جدید

با انجام چنین کاری، به قابلیت‌های بیشتری در کنار غیرهمگام‌سازی دست پیدا خواهید کرد. در مجموع، وارد کردن رمز عبور خود در این بخش، هم همگام‌سازی ساعت را لغو می‌کند و هم آن را از لیست دستگاه‌های‌تان حذف می‌کند و Application Lock‌ امنیتی را نیز غیرفعال خواهد کرد. انجام این کار، باعث ایجاد نسخه پشتیبان از داده‌های اپل واچ شما نیز خواهد شد. بدین ترتیب، یک نسخه پشتیبان خواهید داشت تا بتوانید بیشتر تنظیمات خود را به ساعت هوشمند جدید خود منتقل کنید.

همگام‌سازی اپل واچ جدید

 • اپل واچ جدید را در کنار آیفون قرار دهید
 • تاج دیجیتالی روی ساعت را فشار داده و نگه دارید
 • پس از یک لحظه، ساعت هوشمند یک تصویر در حال حرکت را به شما نشان خواهد داد
 • آیفون هم یک تصویر منظره یاب را به نمایش می‌گذارد
 • بخش گرافیکی ساعت را در منظره یاب فیکس کنید، گویی که یک کد QR است

این روند به همگام‌سازی ساعت هوشمند جدید شما کمک می کند. این اپل واچ جدید، هم‌اکنون با آیفون شما همگام شده است و آماده است که از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از اپل موزیک در اپل واچ

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *