تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خرید اقساطی محصولات اپل

بازی War Robots، ربات های جنگی

معرفی بازی War Robots

War Robots یک بازی فریمیوم که توسط شرکت روسی Pixonic ساخته و منتشر شده است.

بازی War Robots برای آیفون در سبک شوتر سوم شخص می باشد و در آن بازیکنان باید با استفاده از ربات های جنگی به صورت آنلاین و چند نفره در برابر هم مبارزه کنند.

بازی War Robots برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
بازی War Robots

 War Robots در سال 2014 برای اندروید و iOS عرضه شد.

بازی War Robots برای آیفون 12 نقشه مختلف دارد که پس از ورود به بازی، بازیکنان به صورت رندوم در یکی از آنها قرار میگیرند.

هر نقشه، ساختار، مساحت و سبک بازی مخصوص به خودش را دارد.

War Robots چندین حالت بازی مختلف دارد که عبارتند از : Quick Match، Domination، Beacon Rush، Team Deathmatch، Free for All و Skirmish که این آخری فقط از پنج شنبه ها تا یک شنبه ها قابل دسترس است.

حالتی به نام King of the Hill هم وجود داشت که موقتا از بازی حذف شده است.

War Robots به صورت اتوماتیک، مبارزه را 6 به 6 میکند و دو گروه در دو انتهای نقشه قرار میگیرند.

بازیکن قبل از شروع بازی، 15 ثانیه فرصت دارد تا ربات خود را انتخاب کند و هر دست بازی هم معمولا 10 دقیقه طول میکشد.

یک حالت Custom Matches هم وجود دارد که در آن سیستم اتوماتیک بازی سازی حذف شده و بازیکنان میتوانند خودشان با هر تعدادی که هستند بازی کنند (دیگر لزوما 6 به 6 نخواهد بود اما سقف تعداد نفرات همین خواهد بود).

وبسایت Engadget نقدهای مثبتی درباره War Robots داشته است اما انتقاداتی هم نظیر نبود قابلیت بازظاهر شدن و سختی استفاده از تمام ربات ها بدون استفاده از پرداخت درون برنامه ای داشته است.

در کل این وبسایت، War Robots را یک بازی چند نفره آنلاین مهیج با جنگ های رباتی پر انرژی توصیف کرده است.

Android Police میگوید که این بازی تا حد زیادی وام دار سری بازی های MechWarrior است که فقط زاویه دید سوم شخص دارد و در پلتفورم موبایل است اما در نهایت سیستم بازی را نسبتا خاص توصیف کرده است.

Droid Gamers هم ضمن تمجید از بازی، گفت که گرافیک بازی میتوانست کمی بهتر باشد اما باز هم با این حال، جزئیات به خوبی رعایت شده اند.

وبسایت 148apps از 5 به War Robots امتیاز 4.5 را  داده است و بازی را جذاب و در عین حال جدی و واقع گرایانه توصیف کرده است.

امتیاز War Robots در اپ استور : 4.7 از 5
kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *