تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اشلی جوویک

اشلی جوویک افشاگر معروف به اپل بازمی‌گردد

کارمند سابق اپل و یکی از بنیان‌گذاران جنش ضد آزار و اذیت #AppleToo می‌گوید که زندگی او اکنون به‌ یک کابوس تبدیل شده است، اما او به اپل باز خواهد گشت. اشلی جوویک که یکی از مدیران ارشد برنامه مهندسی در اپل بوده است، به‌دلیل افشای اطلاعات محرمانه این کمپانی اخراج شد. اخراج او پس از آن صورت گرفت که او جنش #AppleToo را تاسیس کرده و صدها مورد آزار و اذیت در اپل را گزارش داد. جوویک در حال حاضر درگیر چندین پرونده حقوقی علیه اپل است و شکایت جداگانه‌ای را هم علیه بنیان‌گذار فعلی #AppleToo مطرح کرده است. یکی از نتایج احتمالی پرونده‌ها علیه اپل، منجر به این خواهد شد که اپل مجددا وی را استخدام کند.

جوویک و بازگشت به اپل

اشلی جوویک

جوویک هم می‌گوید: «من در یک حصار بوده‌ام، اما هر چه بیشتر به سوال‌های دیگر فکر می‌کنم که چگونه می‌توانیم افشاگرهای بیشتری را پیدا کنیم، امیدوار شده و همچنان به راهم ادامه می‌دهم». او ادامه داد: «احساس می‌کنم که اگر بتوانم، به اپل باز خواهم گشت. مردم فکر می‌کنند که شاید بتوانیم با آن‌ها صحبت کنم. ببینیم چه می‌شود». جوویک می‌گوید از زمانی که تصمیم به افشاگری گرفته است، نه‌تنها شغل خود را در اپل از دست داده است، بلکه دوستان نزدیکش هم از کنار وی رفته‌اند. او می‌گوید: «من همیشه به این موضوع فکر می‌کنم، چرا که زندگی من اکنون به یک کابوس لعنتی تبدیل شده است. آیا باید آن کارها را نمی‌کردم؟ پاسخم از صمیم قلب مثبت است. چرا که با این کارها ایمنی لازم برای خیلی‌ها را به دست آورده‌ام».

بیشتر بخوانید: موضع اپل در حفظ حریم خصوصی مشکلاتی را ایجاد کرده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *