تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تعویق فیلم Emancipation

سیلی ویل اسمیت در اسکار باعث تعویق فیلم Emancipation نشده است

آنتوان فوکوا کارگردان فیلم «Emancipation»، در مورد حادثه‌ای که ویل اسمیت در اسکار به‌راه انداخت صحبت کرده و می‌گوید اپل تی وی پلاس به عقب انداختن این فیلم فکر نکرده است. این فیلم با نویسندگی بیل کولاژ برای اکران در سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود، اما فرض بر این بود که سیلی ویل اسمیت به کریس راک در اسکار به این معنا بود که اپل در نهایت فیلم را به تاخیر می‌اندازد. ورایتی حتی گفت که این حقیقت ناگفته نیاز به بحث هم ندارد و کاملا دلیلش مشخص است. با این حال، گفته می‌شود که با توجه به عملکرد ناامید کننده فیلم‌های Luck و The Greatest Beer Run Ever، اپل تنها «Emancipation» را می‌تواند به‌عنوان مدعی اسکار داشته باشد.

فیلم Emancipation ویل اسمیت

تعویق فیلم Emancipation

آنتوان فوکوا کارگردان فیلم در مصاحبه‌ای جدید می‌گوید که تردیدی در مورد زمان انتشار درام خود در مورد برده‌داری نداشته است. فوکوا می‌گوید: «هیچ وقت با من و اپل یا تهیه کنندگانم تاد بلک و جان مون یا هدر واشنگتن در مورد اکران نشدن فیلم صحبتی صورت نگرفته است». با این حال او همچنین می‌گوید که مکالمه‌ای با اپل داشته است. او ادامه می‌دهد: «آن‌ها نسبت به خودم، به ویل و به همه افرادی که روی فیلم کار کردن بسیار حساس بودند. آن‌ها به ما گفتند که در حال ارزیابی اتفاقات هستند و صبر می‌کنند که واکنش مردم را در این رابطه ببینند. آن‌ها در این رابطه بسیار مراقبت بودند. سپس فیلم را برای عده‌ای نمایش داده و واکنش‌های مثبت‌شان را دریافت کردیم در طول پروژه هم با آن‌ها بحث داشتیم».

بیشتر بخوانید: فیلم Emancipation ویل اسمیت تا سال ۲۰۲۳ پخش نمی‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *