تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
اپل، برنده جایزه هنرهای خلاقانه ایمی

برنده جایزه هنرهای خلاقانه

اپل، برنده جایزه هنرهای خلاقانه ایمی

در فاصله کمتر از 2 ماه مانده به آغاز کار + Apple TV، اپل برای برنامه Carpool Karaoke در همان بخش سال گذشته، برنده جایزه هنرهای خلاقانه ایمی شد.

اپل، برنده جایزه هنرهای خلاقانه ایمی
+ Apple TV

 Variety گزارش میدهد:

“Carpool Karaoke شب خوبی داشت و برنده بخش بهترین Variety show (از پیش ضبط شده) در 71امین دوره جوایز هنرهای خلاقانه ایمی شد.

 Carpool Karaoke این جایزه را به خاطر اپیزود When Corden Met McCartney Live From Liverpool که یک ویژه برنامه بود و 1 ساعت هم به طول انجامید به خانه برد.

جیمز کوردون (مجری Carpool Karaoke) در پشت صحنه به شدت به خاطر امتیاز کار در تلویزیون آمریکا هیجان زده بود؛ به همان اندازه ی اوایل کارش در سال 2015.

کوردون درباره برنده جایزه هنرهای خلاقانه میگوید:

“ما فقط میخواهیم برنامه ای باشیم که مردم اوقات خوشی را با آن بگذرانند؛ حتی وقتی که خوابند.”

Variety البته در ابتدای آغاز Carpool Karaoke چندان از آن استقبال نمیکرد:

“به عنوان یک شو مستقل، این امکان وجود دارد که در ادامه دیگر محتوایی برای ارائه وجود نداشته باشد. موفقیت یا شکست اپیزودهای آینده کاملا به کیفیت ارتباط کوردون و مهمانش بستگی خواهد داشت.Carpool Karaoke که از اپل موزیک پخش میشود، فقط یک شو بدون فیلم نامه با افراد مشهوری است که سطح استعداد مختلفی دارند؛ آن هم با سناریوهایی که یا رقصند یا اجرا”

اما به هر حال Carpool Karaoke هم امسال جایزه برد هم پارسال.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *