تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب

قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب به iOS بازمی‌گردد

پشتیبانی یوتیوب اعلام کرده است که قابلیت تصویر در تصویر این برنامه در آیفون را حذف نکرده است و به‌زودی قرار است که این قابلیت برای دستگاه‌های iOS 15 ارائه شود. پس از یک آزمایش ۹ ماهه، یوتیوب ویژگی تصویر در تصویر را در برنامه iOS خود غیرفعال کرده و ظاهرا به آزمایش این قابلیت در گوشی‌های آیفون پایان داد. با این حال، اکنون به نظر می‌رسد که با به پایان رسیدن دوره آزمایشی، به‌زودی کاربران می‌توانند این ویژگی را به‌صورت رسمی روی گوشی‌های خودشان دریافت کنند. وب سایت یوتیوب در چند روز گذشته اعلام کرد که ویژگی PiP غیرفعال شده است.

پایان دوره آزمایشی و شروع رسمی این قابلیت

قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب

این وب سایت هیچگاه اعلام نکرد که به جای فاز آزمایشی، کاربران همه‌اکنون می‌توانند به‌عنوان یک ویژگی معمولی از آن بهره ببرند. همچنین، این قابلیت از فهرست ویژگی‌های آزمایشی شرکت هم حذف شده بود و بسیاری از کارشناسان و کاربران تصور می‌کردند که این قابلیت راهی به سمت گوشی‌های آیفون نخواهد داشت. توییت جدید تیم پشتیبانی این موضوع را نشان می‌دهد که این ویژگی برای همه کاربران در دسترس خواهد بود، اما تاییدیه آن هنوز ارائه نشده است. در طول دوره آزمایشی، تنها مشتریان برتر می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند. 

بیشتر بخوانید: قابلیت Picture-in-Picture را در اپلیکیشن iOS یوتیوب حذف شد

قابلیت تصویر در تصویر این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که در هنگام انجام کارهای شخصی دیگری در گوشی هوشمند خود، بتوانند ویدیوهای یوتیوب را تماشا کنند. در چنین شرایطی، زمان هم برای آن‌ها سیو خواهد شد.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *