تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن iOS یوتیوب

قابلیت Picture-in-Picture را در اپلیکیشن iOS یوتیوب حذف شد

یوتیوب ۹ ماه پس از شروع آزمایشی ویژگی تصویر در تصویر، در نهایت آن را برای اپلیکیشن iOS حذف کرده است. سرویس پخش ویدیوی یوتیوب، PiP را در iOS به‌عنوان یک ویژگی تجربی برای برنامه، در ماه آگوست سال ۲۰۲۱ فعال کرده بود و حال به نظر می‌رسد که این قابلیت تنها تا آوریل ۲۰۲۲ دوام آورده و این کمپانی به این نتیجه رسیده است که این ویژگی ارزش حفظ کردن را ندارد. این ویژگی که قبلا در صفحه YouTube.com/New قابل مشاهده بود، از دید کاربران دیگر حذف شده است. همچنین هیچ گزینه‌ای هم برای فعال یا غیر فعال کردن این ویژگی در برنامه وجود ندارد. این در حالی است که خود وب سایت پیغام turn off شدن این قابلیت را به نمایش می‌گذارد.

قابلیت تصویر در تصویر YouTube

اپلیکیشن iOS یوتیوب

با وجود غیر فعال بودن، به نظر می‌رسد که برخی از کاربران هنوز هم می‌توانند در حال حاضر به آن دسترسی داشته باشند. سایت‌های معتبر می‌گویند که برخی از کاربرانی که قبلا این ویژگی را فعال کرده‌اند، همچنان می‌توانند از آن لذت ببرند. همه کاربران یوتیوب قادر به استفاده از این قابلیت نبودند، چرا که زمان معرفی آن در سال ۲۰۲۱، تنها برای مشترکین پرمیوم در دسترس قرار گرفته بود. علیرغم اینکه این قابلیت در نهایت از برنامه یوتیوب کنار می‌رود، اما برخی کاربران همچنان می‌توانند از طریق یوتیوب تی وی از این ویژگی بهره مند شوند. این بسته پخش تلویزیونی، این قابلیت را در ماه مارس فعال کرده بود.

بیشتر بخوانید: قابلیت تصویر در تصویر YouTube TV برای آیفون و آیپد منتشر شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *