تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
سارقین خودرو

سارقین خودرو توسط ایرپاد و Find My دستگیر شدند

مردی از نیوهمپشایر به‌دلیل باز گذاشتن درب ماشین جهت دریافت هوای خنک، قربانی یک دزدی شد، اما در نهایت ایرپاد و سرویس Find My به پلیس کمک کردند تا ماشینش را پیدا کنند. دو نفر روز یکشنبه توسط پلیس در Weare نیوهمپشایر مظنون به سرقت یک خودرو از خانه‌ای در کنکورد دستگیر شدند. ماشین متعلق به مایک مک کورمک بوده است که در حالت روشن رها شده بود و زمانی که او برای برداشتن یک بطری آب به داخل خانه رفت، ماشینش را برده بودند. به گزارش محلی، با این حال این خودرو تنها دو روز بعد پیدا شد، چرا که مک کورمک ایرپادهای خود را در زمان دزدی در ماشین جا گذاشته بود.

ایرپاد و کمک در پیدا کردن سارق

سارقین خودرو

مک کورمک در این گزارش می‌گوید: «من با دوستم از ورزشگاه بیرون آمده و تصمیم گرفتم که برنامه Find My را در آیفون خود بررسی کنم. در همین حین تنها ایرپادهای من شناسایی شده و گفتند که آن‌ها در جاده شرقی نیوهمپشایر هستند. به همین دلیل با همکاری پلیس به منطقه رفته و ماشینم را پیدا کردم». پلیس روز یکشنبه در نهایت خودرو را به صاحب آن بازگرداند. پلیس می گوید که خودرو به بن بست رسیده و سرنشینان آن برای فرار به داخل جنگل دویدند. با این حال، یک ویدیوی نظارت خانگی نشان می‌دهد که فردی در حال دویدن توسط یک نیروی پلیس تعقیب و در نهایت دستگیر شده است. فردریک استس و آنا هاین از ساکنین کنکورد دستگورد شده و به‌دلیل دخالت در چند سرقت دیگر هم با چند اتهام مواجه هستند.

بیشتر بخوانید: سارقین مسلح در روز روشن به فروشگاه اپل کاونت گاردن حمله کردند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.