تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تحقیقات ضد انحصار اپل

درخواست تجدید نظر تحقیقات ضد انحصار اپل رد شد

پس از رد درخواست تجدید نظر از سوی اپل، به سرویس فدرال ضد انحصار روسیه اجازه داده شده است که تحقیقات ضد انحصاری را در اپ‌استور آغاز کنند. از آن‌جایی که درخواست اپل برای بررسی مجدد دلایل آژانس روسی برای تحقیق رد شد، پرونده ضد تراست همچنان به کار خود ادامه خواهد داد. اگر اپل در اعمال انحصاری مجرم شناخته شود، ممکن است که بر اساس درآمد در روسیه، با جریمه نقدی روبرو شود. تهدید یک طرح ضد انحصار با این فرض آغاز شده بو که اپل مانع از ایجاد ارتباط میان کاربران با گزینه‌های پرداخت خارجی می‌شود. اپل تا سپتامبر ۲۰۲۱ مهلت داشت تا با این درخواست موافقت کند. اما به جای آن در اکتبر همان سال شکایتی را ارائه کرد.

اپل و چندین پرونده ضد تراست

تحقیقات ضد انحصار اپل

با این حال، این شکایت تنها چند روز پس از حذف مقررات ضد فرمان تراست توسط اپل از قوانین اپ استور آغاز شد. اپل برای بررسی قضایی هشدار تنظیم کننده ضد انحصار به دادگاه تجدید نظر کرد. براساس گزارشی از رویترز، دادگاه پرونده اپل را رد کرده است و این موضوع به سرویس فدرال ضد انحصار روسیه این امکان را می‌ٔهد که تحقیقاتی در مورد شیوه‌های پرداخت اپ استور اپل را ادامه دهد. اگرچه، تصمیم‌گیری رد پرونده اپل هم قابل تجدید نظر است. اپل در حال حاضر درگیر چندین پرونده نبرد حقوقی با نهادهای روسی است. یک مورد به دنبال طرح دعوی دست جمعی برای اپل به منظور حذف پشتیبانی از Apple Pay در کشور روسیه است که به‌دلیل حمله روسیه با اوکراین صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید: اپل بار دیگر خواستار توقف تغییرات اپ استور به دستور دادگاه شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *