تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تولید کننده نمایشگر OLED

تولید کننده نمایشگر OLED با مشکلات متعدد روبرو است

طبق گزارش‌ها، BOE قادر به تولید پنل‌های OLED آیفون‌های شرکت اپل نیست و به‌دلیل کمبود جهانی تراشه و نرخ بازدهی پایین‌تر از حد انتظار برای نمایشگرها، با مشکلات جدی مواجه شده است. BOE اخیرا در حال آماده‌سازی کارخانه‌ای برای ساخت صفحه نمایش برای آیفون ۱۵ پرو بوده است. اما گزارش جدید ادعا می‌کند که این شرکت در انجام سفارشات فعلی خود هم با مشکل مواجه شده است. بر اساس گزارش The Elec، حجم تولید BOE از فوریه ۲۰۲۲ کاهش یافته است و بخشی از این مشکل نامشخص هم نرخ بازدهی پایین پنل‌ها بوده است. با این حال، به نظر می‌رسد که کمبود تراشه جهانی مشکل بزرگ‌تری است.

کمبود تراشه جهانی

تولید کننده نمایشگر OLED

گفته می‌شود که این شرکت برای به دست آوردن پردازنده‌های مورد نیاز خود برای نمایشگرها، تلاش زیادی انجام داده است. Elec می‌گوید که BOE تراشه‌ها را از LX Semicon خریداری می‌کند و در مواجهه با کمبود، این شرکت تصمیم گرفته است که ابتدا درخواست‌های LG Display را تامین کند. طبق گزارش‌ها، BOE انتظار داشت که ۳۰ میلیون پنل اولد آیفون در سال ۲۰۲۲ را تولید کند و حتی با مدیریت می‌توانست این میزان را به ۴۰ میلیون برساند. اما منابعی از زنجیره تامین می‌گویند که کمبود عرضه یقینا تا ماه می هم ادامه‌دار خواهد بود و این مشکل می‌تواند در آینده جدی‌تر شود.

بیشتر بخوانید: LG Display خود را برای تولید صفحه نمایش OLED آیپد آماده می کند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما این مشکلات تا کی ادامه خواهد داشت؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *