تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ایرپاد پرو اپل

ایرپاد پرو اپل می‌تواند به‌عنوان سمعک مورد استفاده قرار گیرد

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که ایرپاد پرو تقریبا با سمعک‌های بازار می‌توانند عملکردی برابر داشته باشند، اگرچه هنوز نمی‌توانند در همه شرایط جایگزینی برای دستگاه‌های پزشکی باشند. اپل ویژگی‌هایی دارد که برای کمک به افراد مبتلا به کم شنوایی خفیف طراحی می‌شود. یکی از آن‌ها قابلیت Live Listen بوده و افراد به واسطه آن می‌توانند صداهای محیط خود را با استفاده از ایرپاد تقویت کنند. در مرحله بعد هم باید به قابلیت Conversation Boost اشاره کنیم که از میکروفون‌های تشکیل دهنده پرتو در ایرپاد برای دستیابی به تقویت مشابه صدا استفاده می‌کند، اما به‌طور ویژه برای مکالمات توسعه داده شده است.

قابلیت‌های جالب ایرپاد

ایرپاد پرو اپل

مطالعه‌ای نشان می‌دهد که ویژگی‌های این دستگاه به بزرگ‌سالان مبتلا به کم شنوایی خفیف تا متوسط کمک می‌کند تا تقریبا مانند سمعک شرکت‌های دیگر، گفتار را بهتر بشنوند. ایرپاد پرو استانداردهای سازمان غذا و داروی آمریکا را برای سمعک رعایت نمی‌کند، اما همچنان می‌تواند مانند دستگاه‌های شنوایی کمتر پیشرفته مورد استفاده باشد. ین فو چینگ متخصص گوش، حلق و بیتی می‌گوید: «آن‌ها جایگزین سمعک نیستند، اما می‌توانند یک راه حل خوب برای مردم باشند تا تجربه صوتی بهتری داشته و ارتقا جامعی را در شنوایی خود داشته باشند». او و همکارانش می‌گویند که ایرپاد پرو ۲ نمی‌تواند کاهش شنوایی را به‌طور قابل قبولی کاهش دهد. شما هم می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید. به نظر شما ایرپاد اپل تا چه اندازه از فناوری‌های پزشکی بهره می‌برد؟

بیشتر بخوانید: تبلیغ کریسمس ایرپاد پرو اپل به اشتراک گذاری موزیک تمرکز دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *