تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تبلیغ کریسمس ایرپاد پرو اپل

تبلیغ کریسمس ایرپاد پرو اپل به اشتراک گذاری موزیک تمرکز دارد

اپل یک تبلیغ جدید برای کریسمس و فصل تبلیغات منتشر کرده است که تمرکز آن روی اشتراک گذاری صدا با دو مجموعه ایرپاد پرو و یک آیفون است. این تبلیغ جدید ۹۸ ثانیه‌ای بوده و «Share the Joy» نام دارد. در این تبلیغ دو مجری در حال رقصیدن با آهنگ پاف از Bhavi & Bizarrap هستند. این زوج با هم در مورد اینکه چگونه می‌توانند از ایرپاد پرو برای گوش دادن به موزیک استفاده کنند، صحبت می‌کنند. در واقع موزیک از یک گوشی آیفون پخش می‌شود و آن‌ها هر دو با ایرپادهای خودشان می‌توانند به این آهنگ به‌صورت همزمان گوش دهند. ایرپاد پرو اپل در کنار ایرپاد معمولی و ایرپاد مکس از جمله دستگاه‌هایی هستند که در فصل تعطیلات و بلک فرایدی به‌صورت ویژه فروش خواهند رفت.

تبلیغ جدید اپل

تبلیغ کریسمس ایرپاد پرو اپل

اپل با تبلیغات جدیدی که برای فصل تعطیلات در نظر گرفته است، تلاش دارد که میزان فروش محصولات خود را بار دیگر در این فصل با رشد قابل توجهی همراه کند. این رشد احتمالا در بین گوشی‌های آیفون ۱۴ چندان نمی‌تواند وجود داشته باشد. چرا که اپل در شرایط کنونی هم نمی‌تواند تقاضای موجود برای آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس را تامین کند و با افزایش مشتریان در تعطیلات کریسمس هم وضعیت بسیار بدتر خواهد شد. کارخانه فاکسکان با کمبود کارگر مواجه است و هنوز روند تولید سریع خود را به دست نیاورده است. باید منتظر مانده و ببینیم که اپل در گزارش مالی سه ماهه آینده چه تحلیلی روی روند فروش خود در فصل تعطیلات خواهد داشت. این تبلیغ را می‌توانید از یوتوب تماشا کنید.

بیشتر بخوانید: آژانس تبلیغاتی اپل می‌خواهد کمپین‌های توییتر متوقف شوند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *