تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
داده های ایرتگ

داده های ایرتگ به پیدا شدن چمدان‌های گمشده یک فرد کمک کرد

مردی از ایرتگ خود برای ردیابی چمدان گم شده خود استفاده کرده و استدلال قانع کننده‌ای هم برای شرکت هواپیمایی که آن را پیدا کرده بود، ارائه کرد. الیون شارود برای عروسی خود در ماه آوریل به آفریقای جنوبی سفر می‌کرد، با این حال، هنگامی که او به دوبلین – نقطه شروع سفر خود – بازگشت، چمدان‌هایش به‌طرز مرموزی ناپدید شده بودند. سه کیف مفقود حاوی اشیا حساسی از عروسی وی بود. با این حال، در بین آن‌ها ایرتگ اپل هم جاسازی شده بود. ردیاب اختصاصی اپل به اندازه‌ای کوچک است که تقریبا در هر جایی قابل پنهان شدن است و شارود هم آن را در یک جوراب پنهان کرده بود.

ایرتگ و کمک به ردیابی

داده های ایرتگ

شارود در طول سفر خود به خانه، چمدان‌های خود را ردیابی می‌کرد و به گفته وی، به‌دلیل اینکه یک سفر قوی برای خود چیده بود، از همان ابتدا در نظر داشت که با ایرتگ اپل سفر ایمنی داشته باشد. شارود با شرکت هواپیمایی مربوطه تماس گرفته و به آن‌ها اطلاع داد که چمدان‌ها گم شده‌اند. شرکت هواپیمایی هم پاسخ داده بود که چندان‌های وی در فرانکفورت آلمان قرار دارند و به‌زودی به لندن ارسال می‌شوند. در نهایت، دو مورد از این چندان‌ها پیدا شد، اما چمدان سوم همچنان مفقود بوده است. شارود همزمان اطلاعات ایرتگ را به شرکت هواپیمایی ارائه می‌کرد تا آن‌ها بتوانند ردیابی دقیق‌تری داشته باشند. در نهایت هم شرکت هواپیمایی همچنان به دنبال چمدان‌ها است و شارود هم مرتبا این اتفاقات را در در قالب توییت منتشر می‌کند.

بیشتر بخوانید: ویژگی های ضد تعقیب AirTag اپل در بسیاری از موارد کار نمی‌کنند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال