تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تولید گاز گلخانه ای

فاکسکان تا سال ۲۰۵۰ تولید گاز گلخانه ای را به صفر می‌رساند

فاکسکان که مهم‌ترین شرکت مونتاژ اپل شناخته می‌شود، اهداف جدیدی را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌های در نظر گرفته است و قصد دارد که تا سال ۲۰۲۵ این میزان را تا ۲۱ درصد کاهش دهد. فاکسکان از «روز زمین» که برنامه‌های ابتکاری خود را برای حفظ محیط زیست اعلام کرده است، قصد دارد که هر چه بیشتر برای سبزتر کردن سازمان خود قدم بردارد. این شرکت تعدادی از نقاط عطف را در نظر گرفته و قصد دارد که آلایندگی خالص را تا سال ۲۰۵۰ برقرار کند. به گزارش نیکی آسیا، فاکسکان یکی از اولین شرکت‌هایی است که قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ میزان آلایندگی گازهای گلخانه‌ای را تا ۲۱ درصد کاهش دهد.

اهداف فاکسکان برای عدم تولید گازهای گلخانه‌ای

تولید گاز گلخانه ای

هدف دوم این شرکت هم برای دستیابی به کاهش ۶۳ درصدی تا سال ۲۰۳۵ تعیین شده است و در نهایت هم می‌توانند تا سال ۲۰۵۰ این میزان آلایندگی را به صفر برسانند. از نظر مصرف انرژی، آن‌ها قصد دارند که تا سال ۲۰۳۰ حداقل نیمی از نیازهای خود را از منابع سبز تولید کنند. فاکسکان حتی ادعا کرده است که قبلا استفاده از انرژی خورشیدی و بهبود کارایی تجهیزات را در چند سال گذشته آغاز کرده است. در همین اعلامیه گفته می‌شود که فاکسکان یکی از بسیار شرکت‌هایی است که اپل همکاری می‌کند و تلاش‌های خود را برای فعالیت سبزتر ادامه می‌دهد. اپل پس از خنثی کردن فعالیت‌های شرکت در زمینه تولید کربن، در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که تا سال ۲۰۳۰ کربن را به‌صورت کامل از مواد اولیه خود حذف می‌کند.

بیشتر بخوانید: بزرگترین کارخانه آیفون فاکسکان از خطر قرنطینه گریخت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *