تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی Animal Crossing برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

بازی Animal Crossing برای آیفون

معرفی بازی Animal Crossing: Pocket Camp

Animal Crossing: Pocket Camp یک بازی رایگان در سبک شبیه سازی است که به عنوان یک نسخه فرعی از سری بازی های Animal Crossing برای اندروید و iOS ساخته شده است.

بازی Animal Crossing برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
Animal Crossing: Pocket Camp

بازی Animal Crossing برای آیفون در اکتبر سال 2017 در استرالیا و ماه بعد در بقیه نقاط دنیا عرضه شد.

 Animal Crossing: Pocket Camp ادامه دهنده همان سبک شبیه سازی اجتماعی سری بازی های Animal Crossing است که به بازیکن اجازه می دهد تا در یک اردوگاه با افرادی که در آنجا هستند در ارتباط باشد، کارهای کوچکی انجام دهد، تجارت کند و محیط اردوگاه را به دلخواه خود تزیین کند.

در بازی Animal Crossing برای آیفون ، بازیکن به جای یک شهر اداره یک اردوگاه را بر عهده دارد و باید از محیط اطراف موادی نظیر چوب و کتان تهیه کرده تا از آنها برای به دست آوردن تجهیزات لازم برای اردوگاه استفاده کند.

 بازیکن می تواند به نقاط مختلفی نظیر جزیره Sunburst یا سواحل Saltwater سفر کند و از فروشگاه، لباس و وسایل مختلف بخرد. شخصی سازی کاراکتر به مواردی نظیر جنسیت، ویژگی های صورت و ماشین کاروان او ختم می شود.

در بازی Animal Crossing همسایه هایی که در نزدیکی اردوگاه هستند بابت انجام یک سری کار ها، به بازیکن مواد اولیه صنعتی می دهند و بازیکن می تواند آن ها را به یک آهنگر/ نجار محلی بدهد تا با آن ها تجهیزات مورد نیازش را بسازد.

بیشتر بخوانید: آموزش و معرفی بازی Flow free

 بازیکن می تواند همسایه ها را با قراردادن اثاثیه محبوب آن ها در اردوگاه جذب کند.

در مکانیک جدیدی که به بازی اضافه شده است، هر بازدید از طرف مردم رابطه با مردم را بهتر کرده و باعث افزایش امتیاز می شود.

همانند عناوین قبلی، بازیکن میتواند ماهی گیری هم بکند و با پول فروش آنها مثلا قسط های خود را پرداخت کند.

پرداخت دورن برنامه ای بازی Animal Crossing

Animal Crossing: Pocket Camp یک واحد پرداخت درون برنامه ای به نام Leaf Ticket (بلیت برگ) هم دارد که بازیکن می تواند با استفاده از آن ها وقت کمتری برای بازی بگذارد و بدون مواد خام لوازم مورد نیازش را تهیه کند.

 بازیکن می تواند این Leaf Ticket ها را با پرداخت پول واقعی یا کامل کردن برخی ماموریت های بازی جمع کند.

بازیکن همچنین میت واند با استفاده از این Leaf Ticket ها، اثاثیه های ویژه بخرد که کاراکتر های خاصی را به اردوگاه جذب می کند.

امتیاز Animal Crossing: Pocket Camp در اپ استور : 4.8 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *