تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خودروهای برقی

یکی دیگر از تامین کنندگان اپل در زمینه خودروهای برقی فعالیت می‌کند

کمپانی Luxshare که ایرپادهای اپل را مونتاژ می‌کند، در یک شرکت چینی که روی خودروهای الکتریکی فعالیت می‌کند، سرمایه‌گذاری کرده است. این در شرایطی است که Luxshare قصد دارد سفارش بیشتری از آیفون‌های اپل را دریافت کند و همچنان مانند کمپانی‌های دیگر قصد دارد که از وابستگی بیش از حد به اپل جلوگیری کند. فاکسکان هم اخیرا با همکاری در ساخت تراشه با یکی از کمپانی‌های هندی، چنین کار مشابهی را انجام داده است و Luxshare با ورود به بازار خودروهای برقی می‌تواند روندی مشابهی را داشته باشد. به گفته Nikkei، این شرکت یک سرمایه‌گذاری مشترک با بخش انرژی شرکت Chery Automobile انجام خواهد داد.

جزئیات فعالیت جدید شرکت

خودروهای برقی

این شرکت قرار است که ظرف سه ماه آینده با سرمایه ۲۶۷ میلیون دلاری تاسیس شود و Luxshare هم ۳۰ درصد از سهام آن را در اختیار خواهد گرفت. یک کارخانه جدید هم برای این منظور در دست ساخت قرار دارد. وانگ لایچون رئیس Luxshare، به سرمایه گذاران گفته است که این شرکت به‌عنوان مونتاژ کننده ایرپاد اپل قرار نیست که به یک شرکت خودروسازی تبدیل شود. خودروهای ایجاد شده توسط آن‌ها هم با برند Luxshare شناخته نخواهند شد. او اعلام کرده است که Luxshare قصد دارد تبدیل به برندی شود که به‌عنوان تامین کننده سطح اول فعالیت می‌کند. می‌دانیم که تامین کننده‌های سطح دوم تنها قطعات یک محصول را تولید می‌کنند و تامین کننده‌های سطح اول هم توانایی ساخت یک دستگاه کامل را دارند. می‌توانید با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری فاکسکان روی نیمه‌هادی در هند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *