تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فعالیت با اپل واچ

اپل واچ مردم را ۳۵ درصد فعال‌تر کرده است

کمپانی AIA Health استرالیا می‌گوید که با اهدای یک اپل واچ به افرادی که قصد دستیابی به تناسب اندام خاصی دارند، سبب شده است که آن‌ها به‌طور متوسط ۳۵ درصد فعالیت بیشتری داشته باشند. در سال ۲۰۲۰، شرکت بیمه سلامت AIA اپل واچ را به برنامه Vitality خود اضافه کرد. اعضایی که در این سیستم ثبت نام می‌کنند، تا زمانی که به اهداف سلامتی خاصی که برای‌شان تعیین شده است، ادامه دهند، می‌توانند اپل واچ رایگان دریافت کنند. AIA در گزارشی اعلام کرده است که: «با مقایسه فعالیت بدنی در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، آن دسته از کسانی که از مزایای اپل واچ استفاده کرده‌اند، شاهد افزایش ۳۵ درصدی فعالیت به‌طور متوسط در سال بوده‌ایم. گروه سنی با بیشترین فعالیت بدنی بدنی، مربوط به افراد بالای ۵۰ سال بوده است که نسبت به سال گذشته ۵۱ درصد افزایش پیدا کرده است».

نتایج استفاده از اپل واچ در ورزش

فعالیت با اپل واچ

این شرکت می‌گوید کاربران با استفاده از اپل واچ می‌توانند به بینش‌های جدیدی از سلامتی و تندرستی دست پیدا کنند و اکثریت آن‌ها از دور شدن از پیشرفت بیزار هستند. این‌ها مزایای حیاتی هستند که در برنامه AIA به آن‌ها فکر شده است و منجر به افزایش قابل توجهی در سطوح فعالیت کاربران می‌شود. AIA نتایج مربوط به ۱۱۹۸ عضو خود را بررسی کرده و به این موارد دست پیدا کرده است. برای مقایسه نتایج، افرادی که مورد بررسی قرار دارند، باید با همدیگر در برنامه اپل واچ شرکت کرده و از سال ۲۰۱۹ هم عضو AIA بوده باشند.

این شرکت می‌گوید که فعالیت بدنی در سطح افزایش اولیه، در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ ثابت مانده است و سپس با معرفی Apple Watch Benefit در سال ۲۰۲۰، این میزان به‌طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. کمپانی ادامه داد که رفتار فعالیت بدنی اعضای شرکت کننده در AIA Vitality برای دو سال قبل از معرفی Apple Watch Benefit به‌طور منطقی ثابت بوده است و ۲۰۲۰ تبدیل به یک ناهنجاری خوب شده است. همه این موارد نشان می‌دهد که دستگاه اپل واچ یک انگیزه بسیار خوب به این افراد اعطا کرده است و افراد به واسطه آن توانسته‌اند که فعالیت‌های منظمی را در ورزش خودشان داشته باشند.

بیشتر بخوانید: اپل واچ علائم مشکل تیروئید را زودتر تشخیص می‌دهد

یک دانشجوی پرستاری در استرالیا، دارندگان اپل واچ را تشویق کرده است تا اعلان‌های مربوط به ضربان قلب را در این دستگاه فعال کنند. این توصیه به‌دلیل تشخیص علائم بیماری تیروئید بوده است که این دانشجو طی تحقیقات خود به آن دست پیدا کرده است. اعلان ضربان قلب اپل به بسیاری از افراد کمک کرده است تا مشکلات قلبی خودشان را شناسایی کنند. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما تاثیرات مثبت دیگر اپل واچ چه مواردی می‌تواند باشد.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *