تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
مذاکرات ضد اتحادیه در اپل

مذاکرات ضد اتحادیه در اپل استور Restron ادامه دارد

پیغام‌های ضد اتحادیه در طول جلسات روزمره فروشگاه Apple Reston در ویرجینیا تبلیغ می‌شود و به نظر می‌رسد که این‌ها تلاشی برای جلوگیری از گسترش هر چه بیشتر اتحادیه‌ها هستند. از آن‌جایی که کارمندان اپل استور به بحث در مورد اتحادیه سازی ادامه می‌دهند و با وجود چند فروشگاه عضو در اتحادیه یا برداشتن گام‌هایی در این راستا، اپل مایل است که از سایر فروشگاه‌ها برای پیوستن به این اتحادیه‌ها جلوگیری کنید. یک مورد آن هم شامل تلاش‌هایی است تا کارمندان فروشگاه Reston از پیوستن به اتحادیه دور شوند. در ایمیل‌های ارسال شده به یک کارمند، گفته می‌شود که اپل از هر راهی برای ترویج این ایده‌ها استفاده می‌کند. هنوز مشخص نیست که چه درصدی از فروشگاه تمایل دارند که در پیوستن به اتحادیه این فروشگاه رای گیری کنند.

اپل و مقابله با اتحادیه سازی

مذاکرات ضد اتحادیه در اپل

در وهله اول، کارمندان ایمیل‌های ارسال شده توسط اپل را شرم آور توصیف می‌کنند. ظاهرا مدیریت فروشگاه هم به کارمندان گفته است که اگر در حال گفتگوهای محرمانه در مورد اتحادیه هستید، یقینا کار خوبی نیست. بحثی هم در مورد اینکه مذاکرات چگونه ادامه پیدا کرده و دریافت مزایا برای این کارمندان چگونه سخت می‌شود، وجود داشته است و هشدارهایی هم برای کارمندان ارسال شده است. گویا یک گروه ۳۰ نفره از کارمندان به دنبال پیوستن به اتحادیه هستند و هنوز تصمیم گیری نهایی می‌تواند بسیار سخت باشد. همچنین گفته می‌شود که مدیر فروشگاه هم از قانونی بودن این تحرکات سخن گفته است، اما معتقد است که نباید این کار انجام شود.

بیشتر بخوانید: فروشگاه سنت لوئیس اپل خواستار پیوستن به اتحادیه است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *