تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن جام جهانی قطر

اتحادیه اروپا اپلیکیشن جام جهانی قطر را کابوس حریم خصوصی خواند

روسای حفاظت از داده در اتحادیه اروپا ادعا می‌کنند که طرفداران فوتبالی که برای جام جهانی از قطر بازدید می‌کنند،‌ نباید برنامه‌های رسمی این رویداد را روی آیفون یا سایر دستگاه‌های خود دانلود یا نصب کنند. چرا که این برنامه‌ها برای افرادی که از آن‌ها استفاده می‌کنند، مشکلات عدیده‌ای از نظر حریم خصوصی ایجاد می‌کند. رویدادهای مهمی مانند جام جهانی اغلب شامل برنامه‌های رسمی از طرف میزبان یا فیفا است که به بازدیدکنندگان یا طرفداران کمک می‌کند تا در مسیریابی، برنامه ریزی سفر و یافتن چیزهای دیگری که ممکن است به آن‌ها نیاز داشته باشند، از آن بهره ببرند. اگرچه، اکثر اوقات این برنامه‌ها خوب هستند و تنها به نظر می‌رسد که برای جام جهانی ۲۰۲۲ دیگر این‌طور نخواهد بود.

برنامه اختصاصی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

اپلیکیشن جام جهانی قطر

به‌گزارش پولیتیکو، تنظیم کننده‌های حفاظت از داده‌ها در اروپا با نصب برنامه‌های رسمی جام جهانی قطر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌شان در مورد خطرات داده‌های کاربران هشدار داده‌اند. این هشدارها با ادعای آلمان مبنی بر اینکه داد‌ه‌های جمع آوری شده توسط برنامه‌ها بسیار فراتر از اعلان‌های حریم خصوصی است سرچشمه می‌گیرد. به گفته رگولاتور آلمانی، یک برنامه داده‌های تماس‌های تلفنی انجام شده در دستگاه‌ از جمله شماره تلفن‌ها را جمع آوری می‌کند و اپلیکیشن دیگر این جام هم از اسلیپ کردن دستگاه‌ها جلوگیری می‌کند. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. آیا برنامه رسمی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را نصب کرده‌اید؟

بیشتر بخوانید: اپل نیوز پادکست After the Whistle مخصوص جام جهانی را راه‌اندازی کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال