تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سرویس App Tracking Transparency

سرویس App Tracking Transparency در صدد حل مشکلات داخلی اپل بوده است

اپل با معرفی App Tracking Transparency صنعت تبلیغات دیجیتالی را با تحول روبرو کرده است، اما تصمیم بر اجرای چنین طرحی، بیش از آن که برای رقابت با غول‌های فناوری دیگر باشد، تلاش برای رفع مشکلی بود که خود اپل با آن روبرو بوده است. شفافیت ردیابی اپلیکیشن تاثیری جدی در دنیای تبلیغات گذاشته است. بازاریاب‌ها از طریق چنین سرویسی می‌توانند از تبلیغات هدفمند استفاده کرده و کاربران هم از طریق آن می‌توانند اجازه ردیابی و دسترسی توسعه دهندگان به داده‌های خودشان را مسدود کنند. مدیران اپل اذعان کرده‌اند که ایجاد شناسه برای تبلیغ کنندگان که IDFA نام دارد، اشتباه بوده است و مشکلاتی زیادی را برای ردیابی دیجیتال ایجاد می‌کند.

تغییرات و روند زوال IDFA

سرویس App Tracking Transparency

همان‌طور که صنعت تبلیغات تغییر پیدا کرده و بیشتر به ردیابی متکی شده است، تیم اپل نگران بوده‌اند که ردیابی بیش از حد تهاجمی بوده و شامل ترکیبی از داده‌های برنامه‌ها و سرویس‌هایی باشد که احتمال سوء استفاده از داده‌های کاربران را بیشتر می‌کرد. علاوه بر جمع‌آوری انبوه داده‌ها، تیم مهندسی حریم خصوصی دریافته بودند که برخی از برنامه‌ها به تلاش‌های کاربر بر غیر فعال کردن IDFA احترام نگذاشته و برخی از توسعه دهندگان هم قوانین مربوط به تنظیمات را نادیده می‌گرفتند. در سال ۲۰۱۶ هم نوینشواندر به همکارانش گفته بود که از ایجاد IDFA کاملا پشیمان شده است. اپل با این سرویس جایگزین موفق شد که این مشکلات را حداقل برای اکوسیستم خود برطرف سازد.

بیشتر بخوانید: کاهش تبلیغات در اپ استور تاثیر خاصی روی توسعه دهندگان نخواهد داشت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *