تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
محدودیت های بلوتوث برای ایرپاد

معاون اپل در مورد محدودیت های بلوتوث برای ایرپاد سخن گفت

تیمی که روی ایرپاد اپل کار می‌کند، جزئیات جدیدی در مورد توسعه مدل نسل سوم آن ارائه کرده است و این اطلاعات، پیرامون چگونگی استفاده از بلوتوث در این دستگاه بوده است. گری گیوز، معاون آکوستیک اپل و اریک تریسکی از تیم بازاریابی محصولات اپل، اخیرا با یک خبرگزاری درباره طراحی و توسعه ایرپاد ۳ صحبت کرده‌اند. طبق گفته آن‌ها، ایرپاد ۳ از طراحی کاملا جدید با اجزای سفارشی‌سازی شده استفاده می‌کند.

ایرپادهای نسل سوم از یک سیستم آکوستیک پیچیده، یک تقویت کننده جدید و یک پورت باس تنظیم شده برای ارائه کیفیت صدای عالی استفاده می‌کنند. آن‌ها در این‌باره گفته‌اند که استفاده از ایرپاد ۳ هم‌اکنون تناسب بیشتری با گوش کاربران دارد و اپل به‌خوبی از این قابلیت ایرپادهای غیر Pro خود آگاه است. این نکته هم توسط وی مطرح شد که این طراحی و استفاده نکردن از حالت مهر و موم گوش که در نسخه‌های Pro شاهد هستیم، چالش‌هایی را برای تیم صوتی ایجاد می‌کند.

کیفیت صدا در ایرپاد با استفاده از فناوری بلوتوث

محدودیت های بلوتوث برای ایرپاد

استفاده از این طراحی تنها محدودیت ایرپاد نبوده است. هنگامی که از گری در مورد کاهش کیفیت صدا در ایرپاد به‌واسطه استفاده از بلوتوث سوال شد، وی از انتقاد آشکار از استاندارد خودشان خودداری کرد، اما خاطرنشان کرد که اپل پهنای باند بیشتری برای این منظور نیاز دارد. بدیهی است که فناوری بی‌سیم برای ارائه محتواهایی مانند صحبت اهمیت بیشتری دارد، اما مواردی مانند تاخیر زمانی هنگام تکان دادن سر نیز سبب می‌شود که این کیفیت افت داشته باشد. او خاطر نشان کرد که باید روی فناوری بلوتوث بیشتر کار کنند تا محدودیت‌های آن از بین برود.

او به این نکته هم اشاره کرد که به‌تنوع ایجاد تنوع در شکل گوش ایرپادهای خود هستند تا ویژگی Adaptive EQ به بهترین شکل ممکن در ایرپاد دیده شود. این ویژگی، پاسخ فرکانسی ثابتی را بدون توجه به سطح تناسبی که هر فرد دریافت می‌کند، ارائه می‌کند. توجه اپل به جزئیات، به تحقیقات این شرکت هم وابسته است و گری برای این منظور از سیستم سنجش گسترده و تحقیقات آماری عمیق در توسعه ایرپادهای جدید استفاده کرده است.

بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از Conversation Boost در ایرپاد پرو

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *