تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تقاضا و عرضه آیفون 13

میزان تقاضا و عرضه آیفون 13 به حالت تعادل رسید

براساس گزارش جدیدی که بانک سرمایه‌گذاری جی پی مورگان منتشر کرده است، زمان‌های تخمینی برای تحویل آیفون ۱۳، به شکل خوبی به سمت رسیدن به تعادل حرکت کرده است. یادداشت جدیدی که این تیم ارائه کرده است، سامیک چاترجی، تحلیلگر ارشد جی پی مورگان، زمان عرضه آیفون ۱۳ و آیفون پرو را در هفته پانزدهم عرضه این سری تجزیه و تحلیل کرده و به نتایج جالبی رسیده است.

روند تحویل آیفون ۱۳ در جهان

تقاضا و عرضه آیفون 13

در تمام مناطق جهان، زمان تحویل آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس، به‌ترتیب و به‌طور متوسط، ۳، ۳، ۵ و ۳ روز کاری بوده است و این روند تقریبا مشابه ترکیب ۲، ۲، ۵ و ۵ روز در هفته قبل‌تر دیده می‌شود. در ایالات متحده، که ۳۵ درصد از محموله‌های آیفون را تشکیل می‌دهد، زمان تحویل آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس، بین ۱ تا ۲ روز کمتر شده است و زمان تحویل آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ پایه نیز به تحویل در همان روز کاهش پیدا کرده است.

در منطقه بحرانی چین که مسئول حدود ۱۵ درصد از محموله‌های آیفون است، زمان تحویل ترکیب ۰، ۰، ۵ و ۱ روز را در هفته پانزدهم ثبت کرده است. مصرف کنندگان در بریتانیا و آلمان هم شاهد کاهش زمان تحویل برای همه مدل‌ها به شش روز بوده‌اند و هنگام خرید از خرده فروشی‌های موجود در داخل کشور هم یک روزه می‌توانند گوشی‌های خودشان را دریافت کنند.

این واقعیت که زمان تولید آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس در مقایسه با همتایان میان رده آن‌ها افزایش یافته است، با توجه به علاقه بیشتر مخاطبین به خرید گوشی‌های Pro، نوید بخش بالا رفتن میانگین قیمت فروش اپل نیز خواهد بود. به گفته چاترجی، رسیدن عرضه و تقاضا به یک تعادل عالی و همچنین داشتن ترکیب خوبی از دستگاه‌ها، نشانه‌های دلگرم کننده‌ای برای سه ماهه دسامبر هستند. او اضافه کرد که اپل احتمالا به سطح موجودی بهینه دست پیدا خواهد کرد و می‌تواند سه ماهه ابتدای سال جدید هم سود بیشتری داشته باشد.

بیشتر بخوانید: میزان تقاضا برای آیفون ۱۳ همچنان مناسب است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *