تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ویژگی های جدید امنیتی

اپل ویژگی های جدید امنیتی را به Apple Pay و Wallet اضافه می‌کند

اپل در حال ارتقای ویژگی‌های پیشگیری از کلاه‌برداری در Apple Pay خود برای کارت‌های ذخیره شده در اپلیکیشن Wallet در آیفون و اپل واچ است. البته این تغییرات فقط برای کارت‌های ویزا خواهد بود. این شرکت از روز سه‌شنبه به کاربران کیف پول خود اطلاع رسانی کرده است که یک پنجره جدید به این پلتفرم اضافه می‌شود. کارت‌هایی که دارای خاصیت پیشگیری از کلاه‌برداری پیشرفته هستند، هنگام انجام تراکنش‌های آنلاین یا درون برنامه‌ای، اطلاعات مربوط به Apple ID، دستگاه و موقعیت مکانی توسط دستگاه ارزیابی می‌شود. این کارها برای ارزیابی پیگیری از کلاهبرداری خواهد بود.

ارزیابی‌های بیشتر برای جلوگیری از کلاه‌برداری

ویژگی های جدید امنیتی

علاوه بر این، اپل می‌گوید که ارزیابی‌های پیشگیری از تقلب و اطلاعات مربوط به تراکنش شما نیز با شبکه‌های کارت به اشتراک گذاشته می‌شود تا از کلاه‌برداری بیشتر جلوگیری شود. این روند شامل مبلغ خرید، ارز و تاریخ خواهد بود. به نظر نمی‌رسد که راهی برای انصراف از ویژگی‌های محافظت از کلاهبرداری وجود داشته باشد، چرا که اپل خاطر نشان می‌کند که کاربرانی که از اشتراک گذاری ارزیابی با شبکه‌های کارت پرداخت جلوگیری کنند، باید به سراغ کارت‌های دیگر بروند. کاربران هشدار حفاظت در برابر تقلب و ویژگی‌های مراقبی دیگر را در کیف پول خود دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، اپل همچنین به کاربران هنگام اضافه کردن کارت‌های پشتیبانی شده به کیف پول نیز هشدار می‌دهد.

بیشتر بخوانید: سیستم حمل و نقل فرانسه تا سال ۲۰۲۳ از Apple Pay پشتیبانی می‌کند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال