تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
برترین برند مرتبط با مشتریان

اپل برترین برند مرتبط با مشتریان آمریکا لقب گرفت

در نظرسنجی جدیدی که از مشتریان انجام شده است، اپل بار دیگر در صدر ۲۹۳ برندی قرار می‌گیرد که از نظر روابط با مشتری و ارتباط با زندگی روزمره، مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند. یک منبع معتبر از ۱۳ هزار و ۵۰۰ مصرف کننده در سراسر ایالات متحده در مورد برندهایی که برای‌شان اهمیت دارد سوال کرده و آن‌ها نیز نظرات خود را اعلام کرده‌اند. این نظرسنجی روابط مصرف کنندگان با ۲۹۳ برند را در ۲۷ دسته اندازه‌گیری کرده است. به گفته این شرکت، برندهای برتر امروزی به دلیل ارتباط‌شان با بشریت و تامین نیازهای شخصی مردم، در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. اپل همراه با پلوتون، اسپاتیفای و بوز در صدر این نمودار قرار گرفته و در ادامه هم اندروید رتبه پنجم را داشته سات.

جزئیات بیشتری از این نظر سنجی

برترین برند مرتبط با مشتریان

Prophet یک شرکت مرتبط با این نظر سنجی را اینگونه تعریف کرده است که می‌توانند با مشتری خودشان ارتباط گرفته، توانایی خیره کننده خودشان را برای الهام بخشی و ایجاد ارتباط نشان داده و همچنین شرایطی را ایجاد کنند که کاربران بدون وجود آن‌ها نتوانند نیازهای خودشان را برطرف سازند. پنج برند برتر به‌دلیل اینکه مردم بیشترین ارتباط را با آن‌ها داشته‌اند، اعلام شده و همگی هم در زمینه فناوری فعالیت می‌کنند. آن‌ها براساس تجربه شخصی سازی و ایجاد ارتباط با کاربران، تمرکز خوبی را در این زمینه داشته و نسبت به برندهای دیگر دارای برتری هستند. این منبع اعلام کرده است که مشتریان تمایل دارند تا این برندها را بخشی از هویت شخصی خودشان بدانند.

بیشتر بخوانید: اپل همچنان به‌عنوان با ارزش ترین برند جهان شناخته می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *