تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپل و اریکسون

اپل و اریکسون با حل و فصل اختلافات قرارداد جدیدی را امضا کردند

شکایت‌های گسترده و دعوای متقبال بین اریکسون و اپل بر سر آیفون 5G و سایر پتنت‌ها، با یک قرارداد چند ساله جدید پایان یافته است. در چیزی که به نظر می‌رسد تکرار اختلافات قبلی شرکت‌ها در سال ۲۰۱۵ برای ثبت پتنت باشد، اپل و اریکسون چندین پرونده حقوقی بین‌المللی علیه یکدیگر تنظیم کرده و سپس به توافق رسیدند. کریستینا پترسون مدیر ارشد مالکیت معنوی در اریکسون، در بیانیه‌ای گفت: «ما خرسندیم که با این توافق، دعاوی با اپل را حل و فصل می‌کنیم. این به هر دو شرکت اجازه می‌دهد تا به تمرکز بر آوردن بهترین فناوری به بازار جهانی ادامه دهند». این اختلاف مربوط به پتنت‌های 5G بود که اریکسون معتقد است اپل با آیفون و سایر دستگاه‌ها آن را نقض کرده است.

نبرد اریکسون و اپل

اپل و اریکسون

اپل به نوبه خود از اریکسون به‌دلیل آن‌چه که آن را «اختراعات استانداردهای ضروری» توصیف می‌کند، شکایت کرده است. این قرارداد فقط به‌عنوان یک معامله چند ساله توصیف می‌شود که مدت زمان خاصی ندارد. به عنوان بخشی از این قرارداد، اریکسون و اپل توافق کرده‌اند که همکاری‌های فناوری و تجاری خود را تقویت کنند و از جمله در توسعه استانداردها با همدیگر کار خواهند کرد. این پرونده تمام پرونده‌های حقوقی جهانی را حل می‌کند که تعداد آن‌ها حداقل نیمی از کل محسوب می‌شود و شامل ممنوعیت کوتاه فروش آیفون ۱۴ در کلمبیا هم محسوب می‌شود. شما هم می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل از اریکسون به خاطر پتنت های استانداردهای ضروری شکایت کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *