تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
بنچمارک های M2 Max

بنچمارک های M2 Max حاکی از عملکرد بهتر آن دارد

مجموعه دوم از سنچش بنچمارک گیک‌بنچ ادعا شده برای M2 Max، به سرعت پردازنده بالاتر اشاره داشته و نتایج قابل توجهی را برای کاربران دارد. هنگامی که اولین تست‌های بنچمارک M2 Max در ماه نوامبر فاش شد، آن‌ها نتوانسته بودند پیشرفت زیادی نسبت به مدل قبلی خود یعنی M1 Max داشته باشند. با این حال، یک ورودی جدید به گیک‌بنچ اکنون تفاوت قابل توجهی را بین آن‌ها نشان می‌دهد. ارقام قبلی این تراشه امتیاز ۱۸۵۳ را در بخش تک هسته‌ای و امتیاز ۱۳۸۵۵ را در بخش چند هسته‌ای نشان می‌داد. حال در تست‌های جدید، امتیازهای ۲۰۲۷ و ۱۴۸۸۸ برای بخش تک هسته‌ای و چند هسته‌ای ثبت شده است.

تست بنچمارک M2 Max

بنچمارک های M2 Max

در هر دو مورد، بنچمارک‌ها در دستگاه‌های مک بوک تست شده‌اند. ارجاع به آن مدل برای اولین بار در جولای ۲۰۲۲ مشاهده شده بود، اما هنوز مشخص نیست که آیا این مدل به یک مک استودیو جدید یا مک بوک پرو اشاره دارد. همچنین ممکن است امتیازهای به دست آمده ساختگی باشند. اما اگر دقیق باشند، نشان می‌دهد که چه چیزی باعث تفاوت بین اطلاعات فاش شده در نوامبر و این مورد داشت. داده‌های قبلی نشان می‌دهد که مک یک پردازنده ۱۲ هسته‌ای دارد که با فرکانس ۳.۵۴ گیگاهرتز کار می‌کند. نسخه جدید هم همان تعداد هسته را دارد، اما سرعت کلاک آن ۳.۶۸ گیگاهرتز ارزیابی شده است. جای تعجبی هم ندارد که اگر قرار به انتشار نسخه M2 مک استودیو وجود داشته باشد، تا سال ۲۰۲۳ نمی‌تواند عملی باشد.

بیشتر بخوانید: تیم کوک در مورد مک بوک پروهای جدید M2 در سال ۲۰۲۲ تردید دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *