تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروش آیپد در بازار

اپل شاهد رشد اندک فروش آیپد در بازار آسیب دیده چین هستند

فروش رایانه شخصی در چین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ به دلیل تقاضای تجاری ضعیف به‌طور کلی کاهش یافته است، اما آیپد اپل در دسته تبلت روند ثابتی داشته است. جدیدترین تحلیل Canalys در مورد محموله‌های رایانه‌های شخصی شامل دسکتاپ، نوت بوک و ایستگاه‌های کاری سیار انجام شده است. محموله‌های دسکتاپ ۳۱ درصد روند کاهش داشته و نوت بوک‌ها نیز ۳ درصد کاهش فروش داشته‌اند. مجموع محموله‌ها نسبت به سال گذشته ۱۳ درصد کاهش یافته و بخش تجاری هم ۱۷ درصد کاهش یافت. تقاضای مصرف کننده نیز ضعیف بوده است و محموله‌ها برای این بخش حدود ۱۰ درصد روند کاهشی را نشان می‌دهد.

روند فروش رایانه‌های شخصی در چین

فروش آیپد در بازار

تحلیل‌گران امید کمی به فصل چهارم تقویم سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ دارند. اگرچه هنوز نقطه روشنی هم وجود دارد. اما شو تحلیل‌گر Canalys می‌گوید: «با توجه به وضعیت شکننده اقتصادی کلان فعلی چین، بعید است که بازار رایانه‌های شخصی در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ شاهد رشد باشد. خبر خوب ماجرا هم این است که با شروع کاهش کنترل‌های همه گیر در شهرهای بزرگ چین، جدول زمانی بهبود روشن‌تری را تجربه کند». لنوو در صدر بازار رایانه‌های شخصی چین قرار داشت و اگرچه فروش آن نزدیک به ۱۷ درصد کاهش یافت. در رتبه دوم هم دل با ۲۱ درصد بدترین کاهش نسبت به سال گذشته را در میان فروشندگان برتر داشت. اچ هم با کاهش ۱۷ درصدی فروش در جایگاه سوم قرار دارد. ایسوس و هواوی در رتبه‌های بعدی هستند.

بیشتر بخوانید: ۹۹ درصد جعبه های آیپد پرو از مدیریت پایدار جنگل ساخته شده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *