تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
چالش عکس برداری Shot on iPhone

برندگان چالش عکس برداری Shot on iPhone اعلام شدند

ده عکس که با استفاده از ویژگی عکس‌برداری ماکرو آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس گرفته شده بودند، برنده آخرین چالش Shot on iPhone شدند. چالش بزرگ اپل که از اواخر ژانویه ۲۰۲۲ تا ۱۶ فوریه ۲۰۲۲ ادامه داشت، عکس‌های ماکرو تهیه شده از این دو گوشی اپل را قبول کرده و پس از بررسی توسط هیئت داوران، به نمایش گذاشته شدند. اپل در طی یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «تصاویری که برنده شدند، نشان می‌دهند که زیبایی عکاسی ماکرو، توانایی آن را در تبدیل چیزهای معمولی به تصاویر خارق‌العاده و ثبت المان‌های کوچک به شکلی بزرگ را دارد. عکس‌های برنده شامل نکات باورنکردنی از طبیعت بوده و با چشم غیرمسلح قابل رویت نیستند.»

برندگان بخش آمریکا و جهانی چالش Shor in iPhone

فینالیست‌ها از آرژانیت، چین، مجارستان، هند، ایتالیا، اسپانیا، تایلند و ایالات متحده بوده‌اند. چهار نفر از ایالات متحده، عکاسانی بودند که از نیوجرسی، نیویورک سیتی، سانفرانسیکو و بوستون در این چالش شرکت کرده بودند. برای مسابقه امسال، اپل نظرات داوران را هم در مورد هر عکس منتشر کرده بود. شما نیز می‌توانید در پایین، تصاویر منتخب را در بخش US و Universal تماشا کنید. آیا تجربه عکس‌برداری ماکرو با دوربین سری آیفون ۱۳ را داشته‌اید؟ شما نیز می‌توانید تجربه خود با ما به اشتراک گذاشته و بگویید که این قابلیت چه تغییری نسبت به گوشی‌های دیگر و محصولات سال‌های گذشته اپل کرده است.

برندگان بخش US (آمریکا)

برندگان بخش Universal (جهانی)

بیشتر بخوانید: اپل فیلم جدید بخش Shot on iPhone را به کارگردانی پارک چان ووک منتشر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال