تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
شرکای مونتاژ اپل

کارخانه‌های شرکای مونتاژ اپل در شانگهای و کونشان تعطیل شدند

در جریان قرنطینه‌های سنگین کووید-۱۹ در چین، فعالیت‌های بیشتری در زنجیره تامین اپل، از جمله تولید کنندگان کلیدی مدل‌های آیفون، آیپد و مک بوک تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. در اوایل ماه آوریل، مقامات شهرهای شانگهای و کونشان، به‌دلیل افزایش موارد کووید-۱۹، اقدامات سخت گیرانه‌ای را برای قرنطینه اجرایی کرده‌اند و همین سبب شده است که بسیاری از مهم‌ترین شرکای زنجیره تامین اپل در این منطقه تعطیل شوند. پگاترون که حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد از تمام مدل‌های آیفون را مونتاژ می‌کند، روز سه‌شنبه اعلام کرد که فعالیت‌های دو کارخانه‌اش در شانگهای و کونشان در تلاش برای رعایت مقررات دولتی به حالت تعلیق درآمده است.

تاسیسات تعطیل شده اپل در چین

شرکای مونتاژ اپل

این دو تاسیسات تنها پایگاه‌های تولیدی این شرکت هستند. شریک مونتاژ Nikkei هم گفت که در تلاش برای ارتباط نزدیک با مشتریان و تامین کنندگان است و امیدوار خواهد بود که روند تولید به‌زودی از سر گرفته شود. Quanta بزرگ‌ترین سازنده نوت بوک قراردادی و شرک مک بوک هم گفته است که از اوایل ماه آوریل، تولید خود را در یکی از مراکز کلیدی خود متوقف کرده است. Compal به‌عنوان تامین کننده آیپد هم می‌گویند که فعالیت این کارخانه در کونشان متوقف شده است. عملیات این کارخانه از ۲ آوریل تعطیل شده است و انتظار می‌رود که بسته به وضعیت ویروس، این روند هم چنان ادامه داشته باشد. شانگهای در چند روز گذشته، رکورد بالایی را در کرونایی‌ ها ثبت کرده است.

بیشتر بخوانید: فاکسکان تحت تاثیر قرنطینه چین به‌دلیل کرونا قرار نمی‌گیرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *