تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مقررات بد حریم خصوصی

تیم کوک از مقررات بد حریم خصوصی و سایدلودینگ انتقاد کرد

تیم کوک مدیرعامل اپل، در سخنرانی اصلی خود در IAPP Global Privacy Summit برای بحث در مورد حفظ حریم خصوصی و اعتماد در اقتصاد دیجیتال، از جمله نیاز به جلوگیری از قوانینی که اپل را مجبور به پذیرش ساید لود کردن جانبی می‌کند، مطالبی را مطرح کرد. کوک با آغاز سالانه انجمن بین‌المللی حریم خصوصی، اجلاس جهانی را شروع کرده و به‌عنوان سخنران اصلی روی صحنه رفت. او با نامیدن حریم خصوصی به‌عنوان یکی از ضروری‌ترین نبردهای دوران مدرن، سخنرانی خود را آغاز کرد. کوک با اشاره به حریم خصوصی به‌عنوان آینه‌ای از سیاست‌ها و استفاده از آن، برای این باور است که دو واقعیت متفاوت در این زمینه وجود دارد که یکی از آن‌ها پتانسیل خلاقیت بشر را بازداشته و دیگری از تکنولوژی برای ربودن چیزهای اساسی و خود حریم خصوصی استفاده می‌کند.

حفاظت از حریم خصوصی و ساید لود کردن برنامه‌ها

مقررات بد حریم خصوصی

کوک در این زمینه هشدار داد که به‌زودی توانایی ارائه برخی از قابلیت‌های حریم خصوصی را از دست خواهیم داد. کوک بلا فاصله بیان کرد که اپل طرفدار مقررات حریم خصوصی است و از GDPR حمایت می‌کند. او از کشورهایی که قوانین حریم خصوصی خودشان را دارند، حمایت کرد. کوک در این رابطه می‌گوید: «ما همچنان خواستار یک قانون قوی و جامع حریم خصوصی در ایالات متحده هستیم. اما عمیقا نگرانی خود را از بابت مقرراتی که حریم خصوصی و امنیت را در خدمت برخی اهداف دیگر تضعیف می‌کند، اعلام می‌ داریم».

بیشتر بخوانید: تیم کوک در اجلاس سالانه IAPP سخنرانی خواهد کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *