تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تیم Apple Car

مینگ چی کو: تیم Apple Car منحل شده است

مینگ چی کو تحلیل‌گر اپل گزارش داده است که تیم پشت پروژه پیش تولید Apple Car منحل شده است و اگر کمپانی سریعا برای راه‌اندازی دوباره آن تصمیم نگیرد، احتمالا عرضه در سال ۲۰۲۵ بسیار پایین خواهد بود. علیرغم گزارش‌های اخیر مبنی بر همکاری اپل برای تولید انبوه Apple Car در سال ۲۰۲۵، مینگ چی کو اعلام کرده است که این تاریخ هنوز نمی‌تواند واقعیت داشته باشد و در حال حاضر هیچ تیمی روی پروژه خودروی اپل کار نمی‌کنند. کو جزئیات بیشتری در این رابطه ارائه نکرده است و بنابراین مشخص نیست که تیم از چه زمانی انحلال یافته است و در چه مرحله‌ای از تولید بوده‌اند. با این حال، در دسامبر سال ۲۰۲۱ هم گزارش شده بود که سه مهندس Apple Car با جدایی از اپل به شرکت‌های دیگر رفته‌اند.

سابقه استخدام نیروهای جدید در Apple Car

تیم Apple Car

در سپتامبر ۲۰۲۱ هم کوین لینچ مدیر اجرایی اپل واچ، به بخش مدیریتی Apple Car منتقل شده بود و طی سال ۲۰۲۰، جان جیاناندرا، رئیس هوش مصنوعی و سیری اپل هم به بخش توسعه و نظارت این پروژه راه یافت. می‌توان تصور کرد که کار طراحی و برنامه‌های اپل احتمالا تکمیل شده است. اما به‌دلیل اینکه کل تیم منحل شده و حداقل برخی از اعضای تیم روی فرایند تولید باقی نمانده‌اند، قضیه می‌تواند کاملا متفاوت باشد. طبق گزارش‌ها، تیم حاضر که روی پروژه‌ای با عنوان Project Titan کار می‌کردند، به‌دلیل عدم وجود پیشرفت و نارضایتی مدیران، استخدام نیروهای جدید را متوقف کرده بودند.

بیشتر بخوانید: مدیر مهندسی پروژه Apple Car به تیم متا پیوست

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *