تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
دومین طرح Impact Accelerator

اپل دومین طرح Impact Accelerator را اجرایی می‌کند

اپل دومین طرح Impact Accelerator خود را فعال کرده است. این برنامه مخصوص کسب و کارهایی است که در اقلیت قرار دارند و در بخش محیط زیست، اقدام به ارائه آموزش‌ کرده‌اند. پس از اینکه اولین طرح Impact Accelerator در سال ۲۰۲۱، به‌عنوان بخشی از طرح عدالت نژادی اپل راه‌اندازی شد، اپل بار دیگر برنامه را با گروه جدیدی از شرکت‌ها شروع کرده است. این برنامه برای حمایت از برابری و فرصت در بخش محیط زیست، برای مشاغل سیاه پوست، اسپانیایی و بومی‌ها ارائه شده است و قرار است که در زمینه مبارزه با موانع سیستمی برای دستیابی به فرصت‌ها، کارهای بزرگی انجام شود.

برنامه جامع اپل برای کسب و کارها

دومین طرح Impact Accelerator

این برنامه سه ماهه شامل آموزش‌های بیشتر برای شرکت کنندگان منتخب خواهد بود و دسترسی به مربیان اختصاصی اپل و جامعه فارغ التحصیلان فراهم می‌شود. این روند شانل فرصتی برای شرکت‌ها برای گسترش فرصت‌های خود در زنجیره تامین گسترده اپل هم خواهد بود. پس از اینکه برنامه اصلی تکمیل شد، اپل با چندین کسب و کار ادامه همکاری خواهد داد. چنین روندی در طرح قبلی هم انجام شده است. لیزا جکسون معاون محیط زیست، سیاست و ابتکارات اجتماعی اپل می‌گوید: «ما نمی‌توانیم بدون ایجاد یک اقتصاد عادلانه‌تر، اقتصادی سرسبز داشته باشیم. جایی که جوامع بتوانند بیشترین تاثیر را از آسیب زیست محیطی داشته باشند».

بیشتر بخوانید: طرح پرداخت جایگزین اپل بدون هیچ جزئیاتی ارائه شده است

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه مطرح کرده و بگویید که این طرح چه تاثیراتی روی پیشرفت کسب و کارهای کوچک خواهد داشت.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *