تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن Apple Classical

اپلیکیشن Apple Classical احتمالا به‌زودی منتشر خواهد شد

طبق کد موجود در آخرین نسخه بتا iOS، شواهد بیشتری پیدا شده است که توسعه اپلیکیشن Apple Classical که به‌نوعی یک نسخه الحاقی برای Apple Music محسوب می‌شود، در دست اقدام قرار دارد. وقتی که اپل سرویس Primephonic را خریداری کرد، همواره روی چگونگی برنامه‌ریزی برای بهبود اپل موزیک آن‌هم با نسخه کلاسیک صحبت می‌کرد. این شرکت گفته است که یک برنامه کلاسیک برای سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی کرده است، اما زمان و نام آن را اعلام نمی‌کند. اکنون پس از مشاهده عنوان Apple Classical در نسخه بتای اندروید اپل موزیک، همچنین نام در نسخه بتای توسعه دهنده iOS 15.5 هم مشاهده شده است.

نشانه‌هایی از انتشار اپلیکیشن Apple Classical

اپلیکیشن Apple Classical

فراتر از نام، قطعه کدهایی هم وجود دارند که شامل سه پیام بوده و پس از راه‌اندازی چنین برنامه‌ای، عبارات «Open in Apple Classical» و «A Shortcut to Apple Classical» در کنار «Open this in the new app designed for classical music» نمایش داده می‌شوند. هنوز هیچ برنامه‌ای در نسخه بتا پیرامون این موضوع منتشر نشده است، اما وجود این پیام‌ ها نشان می‌دهد که احتمالا به‌ زودی شاهد آن خواهیم بود. اپل موزیک از قبل بخش موسیقی کلاسیک داشته است. اما همواره ضعیف‌ترین بخش این سرویس تلقی می‌شود. این بدان دلیل است که هر یک از قطعات موسیقی کلاسیک، ممکن است که در آلبوم‌های بسیار متفاوتی وجود داشته باشند و مطمئنا توسط شرکت‌های موسیقی و ارکسترهای مختلف ضبط شده و حتی تنظیم مجدد می‌شوند.

بیشتر بخوانید: اپل از موفقیت‌های قابلیت Spatial Audio اپل موزیک می‌گوید

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *