تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
فروشگاه اپل

۷ فروشگاه اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند

هفت فروشگاه اپل به‌دلیل افزایش موارد ابتدا به ویروس کرونا در بین کارمندان، به‌طور موقت تعطیل شده‌اند. با ادامه افزایش موارد کووید-19، اپل تصمیم گرفته است که به‌طور موقت، هفت فروشگاه خرده فروشی خود را در سراسر ایالات متحده و کانادا تعطیل کند. اپل این فروشگاه‌ها را لیست کرده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

لیست فروشگاه‌های تعطیل شده در آمریکا و کانادا

فروشگاه اپل

  • Dadeland in Maiami, Florida
  • The Gardens Mall in Palm Beach, Florida
  • Lenox Square in Atlanta, Georgia
  • Highland Village in Houston, Texas
  • Summit Mall in Akron, Ohio
  • Pheasant Lane in Nashua, New Hampshire
  • Sainte-Catherine in Montreal, Quebec

براساس گزارشی که بلومبرگ منتشر کرده است، اپل معمولا زمانی یک فروشگاه را تعطیل می‌کند که آزمایش کرونا ۱۰ درصد از کارکنان مثبت باشد. یک هفته قبل، اپل به‌طور موقت سه فروشگاه خود را در همین مناطق تعطیل کرده بود و این افزایش روند، می‌تواند خبر از روزهای بدی در آینده بدهد. ۲۳ آذر ماه (۱۴ دسامبر) بود که اپل الزامات استفاده از ماسک را برای مشتریانی که از داخل فروشگاه اپل در ایالات متحده بازدید می‌کنند، ارائه کرده بود.چندین مورد از خرده‌ فروشی‌های دیگر هم در این کشور بوده‌اند که تنها با تعداد محدودی از مشتریان می‌توانستند که خدمت رسانی کنند و تجمع هم در آن‌ها ممنوع شده بود.

بیشتر بخوانید: اپل تولید آیفون ۱۳ در کارخانه هند را شروع کرد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. این روند تا کی می‌توانید ادامه پیدا کند؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *