تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اشتراک سخت افزار اپل

اشتراک سخت افزار اپل تفاوت‌هایی را در عرضه آیفون ایجاد خواهد کرد

به گفته یک تحلیل‌گر، اگر شایعات مربوط به اشتراک سخت‌افزاری سحت داشته باشند، این احتمال وجود دارد که اپل در آستانه یک تغییر تجاری گسترده از عرضه آیفون به سمت کسب درآمد پایه باشد. کیتی هوبرتی، تحلیل‌گر ارشد مورگان استنلی، در یادداشت جدید خود، می‌نویسد که اشتراک سخت‌افزاری شایعه شده، این امکان را به کاربران خواهد داد که یک سری پرداخت‌های ماهانه پیرامون آیفون خودشان داشته باشند. هوبرتی می‌گوید که نرخ اشتراک متوسط فعلی اپل برای این منظور، تنها یک دلار در روز برای سخت‌افزاری و سرویس‌های شرکت است. با این حال، او معتقد است که کاربران می‌توانند برای دسترسی به دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای اپل، هزینه بیشتری بپردازند.

جزئیات بیشتری از سرویس

اشتراک سخت افزار اپل

این سرویس قرار است که تفاوتی بین اشتراک سخت‌افزار و برنامه ارتقای آیفون ایجاد کند. به‌طور مثال، یک سرویس اشتراکی خالص، دوره‌های پرداخت محدود را از بین برده و صاحب آیفون برای دستگاه به دستگاه خود، هزینه خاصی را هر ماه باید تا ابد پرداخت کند. برای این منظور، اپل احتمالا چندین پیشنهاد را در سطوح قیمتی مختلف ارائه خواهد داد. یک پیشنهاد سطح پایین‌تر، دسترسی هر ۲۴ ماه یک‌بار به یک آیفون قدیمی را فراهم می‌کند. این در حالی است که سطوح بالاتر می‌تواند به کاربران این امکان را بدهد که به دستگاه‌های جدید و مزایای بیشتر دسترسی داشته باشند. هوبرتری معتقد است که چرخه‌های جایگزینی سخت‌افزار هم طی بازه‌های زمانی مختلف تغییر خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: توسعه دهندگان منتظر تغییر نگرش اپل در سرویس پرداخت جایگزین هستند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *