تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تیم Apple Maps

تیم Apple Maps همراه با کوله پشتی نقشه بریتانیا را تکمیل می‌کنند

یک سری اپراتورهایی که کوله پشتی‌های مخصوص جمع‌آوری اطلاعات دارند، توسط اپل فرستاده شده‌اند تا به یک سری موقعیت‌های سخت که ناوگان ماشین‌های نقشه برداری نمی‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند، رفته و نقشه‌های اپل را برای عابرین پیاده در بریتانیا در دسترس‌تر کنند. سرویس‌های نقشه‌برداری اپل مانند Apple Maps، معمولا روی داده‌های جمع‌آوری شده از یک وسیله نقلیه اختصاصی که در امتداد جاده‌ها حرکت می‌کند، متکی هستند. اما این رویکرد به این معنی بود که عابرین پیاده که از نقاط غیر آسفالت عبور می‌کنند، کاملا کنار گذاشته می‌شدند. حال در بریتانیا، اپل برای جمع‌آوری داده‌های بیشتر به‌دور از ماشین‌ها، در تلاش است که نقشه‌های اپل را برای عابرین پیاده هم بهبود بخشد.

پروژه جدید اپل برای تکمیل Apple Maps

تیم Apple Maps

بلومبرگ گزارش داده است که از روز دوشنبه تا انتهای ماه می، اپل به این حرکت خود ادامه می‌دهد. اپل یک سری افراد در مناطقی از لندن، بیرمنگام و منچستر قرار داده است تا اطلاعات بیشتری برای نقشه‌های اپل ارسال کنند. این افراد روی مناطقی متمرکز شده‌اند که خودروها نمی‌توانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. اما عابرین پیاده‌ برای عبور از آن آزاد هستند. این افراد کوله پشتی‌هایی به همراه دارند که حاوی مجموعه‌ای از حسگرها و دستگاه‌های تصویربرداری است. ماشین‌های Apple Maps هم تجهیزات شبیه به این دارند و این کوله پشتی‌ها به ایجاد نقشه‌های دو بعدی از مناطق کمک شایانی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: Apple Maps گزارش حوادث و خطر را در فرانسه فعال می‌کند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه برای ما در بخش کامنت‌ها بنویسید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *