تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مواد بازیافتی

اپل استفاده از مواد بازیافتی را در سال ۲۰۲۱ افزایش داده است

اپل همچنان به روند استفاده از مواد بازیافتی در محصولات خود ادامه می‌دهد. به‌طور یکه تقریبا ۲۰ درصد از کل مواد استفاده شده در محصولات اپل مربوط به سال ۲۰۲۱، از مواد بازیافتی بوده است. اپل روز سه شنبه و پیش از سالروز Earth Day، گزارشی از پیشرفت فعالیت‌های خود در زمینه محیط زیست را منتشر کرد. به‌عنوان بخشی از پوشش گزارش‌ تلاش‌های اپل در زمینه بازیافت و ابتکارات انرژی پاک، اپل از نحوه تنظیم محصولات خود برای سازگاری بیشتر با محیط زیست هم رونمایی کرد. در سال ۲۰۲۱، گویا اپل طلای بازیافتی تایید شده را وارد محصولات خود کرده و مقدار تنگستن بازیافتی، عناصر خاکی کمیاب و کبالت را هم بیش از دو برابر کرده است.

استفاده از عناصر بازیافتی در محصولات اپل

مواد بازیافتی

المان‌های خاکی کمیاب بازیافتی در ۴۵ درصد از مواقع استفاده می‌شوند و در حالی که ۳۰ درصد قلع بازیافتی تایید شده هم در محصولات اپل استفاده شده است، می‌دانیم که همه آیفون‌ها، آیپدها، ایرپادها و مک‌های جدید هم از ۱۰۰ درصد قلع بازیافتی در لحیم کاری استفاده کرده بودند و بردهای منطقی این دستگاه‌ها به این شیوه ساخته شده است. تقریبا ۱۳ درصد از کبالت بازیافتی تایید شده هم در باتری‌های آیفون استفاده شده است که گویا توسط Daisy (ربات بازیافت اپل) جداسازی شده و به اپل بازگردانی می‌شود. حدود ۵۹ درصد از کل آلومینیوم استفاده شده در محصولات اپل هم در سال ۲۰۲۱ از منابع بازیافتی تهیه شده است و بسیاری از محصولات نیز از آلومینیوم ۱۰۰ درصد بازیافتی در کیس خودشان استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تا سال ۲۰۳۰ تمامی محصولات اپل بدون کربن و قابل بازیافت خواهند شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال