تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارخانه آیفون فاکسکان

بزرگترین کارخانه آیفون فاکسکان از خطر قرنطینه گریخت

اخیرا می‌دانیم که شهر شنژن چین بار دیگر زیر قرنطینه سنگین کرونا رفته است، اما گویا تاسیسات اصلی فاکسکان که بزرگ‌ترین خط تولید آیفون در جهان را شامل می‌شود، تاثیری از این قرنطینه ندیده است. ادامه مجموعه‌ای از قرنطینه‌های کووید در چین، ممکن است در صورت ادامه روی اپل هم تاثیر گذارد، اما فعلا از یک اختلال بزرگ در ژنگژو جلوگیری شده است. به گزارش بلومبرگ، واکنش به افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در شانگهای، شامل اجرای قرنطینه از روز ۱۵ آوریل بوده است. ژنگژو که بیش از ۵۵۰ مایل از شانگهای فاصله دارد، تاثیرات خود را روی کارخانه‌های مختلف اپل می‌گذارد. مقامات محلی اخیرا هم دستور بیشتر شدن دستورات قرنطینه را صادر کرده‌اند.

فاکسکان و ادامه فعالیت در چین

کارخانه آیفون فاکسکان

بلومبرگ می‌گوید که مدیران فاکسکان به خبرگزاری‌های محلی گفته‌اند که تولید با ۲۰۰ هزار کارگر همچنان ادامه دارد و خطوط عرضه تحت تاثیر کووید ۱۹ قرار نگرفته است. رئیس جمهور چین، شی جین پینگ و دولت وی، رویکردی سخت گیرانه در برابر کووید را از همان ابتدا دنبال می‌کنند. این روند قبلا باعث افزایش هزینه‌های اقتصادی شده بود و فاکسکان هم با مقامات محلی برای اطمینان از ایمنی کارگران و جلوگیری از تعطیلی پرهزینه همکاری کرده است. بنا به گزارش‌ها، اندازه و اهمیت تاسیسات فاکسکان ژنگژو به حدی است که این منطقه به‌طور محلی به شهر آیفون هم معروف شده است. می‌دانیم که از ۱۵ آوریل هم مناطق مجاور این کارخانه مسدود شده بود.

بیشتر بخوانید: فاکسکان تحت تاثیر قرنطینه چین به‌دلیل کرونا قرار نمی‌گیرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال