تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تولید آیفون در هند

فاکسکان تولید آیفون در هند را دو برابر می‌کند

گفته می‌شود که فاکسکان تقریبا کارکنان خود را در کارخانه چنای دو برابر می‌کند تا بتواند مدل‌های آیفون بیشتری را برای تامین نیازهای منطقه به فروش رساند. از آن‌جایی که فاکسکان پس از قرنطینه شنژن، تولید آیفون را در چین از سر گرفته است، این شرکت قصد دارد که کارخانه خود در هند را هم گسترش دهد. براساس گزارشی که اکونومیک تایمز هند منتشر کرده است، اپل مجوز دولت محلی را برای انجام فعالیت بیشتر دریافت کرده است و کارخانه چنای فاکسکان هم در یک منطقه ویژه اقتصادی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این روند مزایای خاصی را به‌همراه شرایط خاص برای کارخانه فراهم خواهد کرد.

گسترش فعالیت فاکسکان هند

تولید آیفون در هند

یک منطقه مشخص شده می‌تواند برای تولید گسترده توسط این کارخانه مورد استفاده قرار گیرد و به‌عنوان مثال، اگر اپل بتواند تعهد فروش محصولات در کشور هند را صادر کند، تولید در محدوده بزرگی از منطقه شروع خواهد شد. یک منابع ناشناس به این نشریه گفته است که: «بخش‌هایی از محل برای افزایش تولید مشخص شده است و برای آن اپل باید نیروهای کار خود را افزایش دهد.» فاکسکان ۴۰ هکتار در محدوده عملیاتی خود برای تاسیسات تولیدی جدید مشخص کرده است و مشخص نیست که کارخانه تولیدی جدید چه زمانی به بهره‌برداری می‌رسد و فاکسکان نیز هنوز به‌طور عمومی اظهار نظری در این مورد نکرده است. پیش‌تر کارخانه فاکسکان در هند به‌دلیل مشکلات بارها تعطیل شده بود.

بیشتر بخوانید: منطقه نزدیک کارخانه اصلی آیفون فاکسکان در چین قرنطینه شد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *