تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
حذف ناچ در آیفون

هنوز فاصله زیادی با حذف ناچ در آیفون داریم

خبرهای خوبی در طی چند هفته گذشته به گوش می‌رسد و گویا اپل فیس آی دی درون صفحه نمایش را در نهایت به آیفون خواهد آورد تا بتوانیم با ناچ موجود در بالای صفحه نمایش لمسی گوشی‌های آیفون خداحافظی کنیم. خبر بد ماجرا هم در این است که ظاهرا قرار نیست به این زودی‌ها شاهد این امر باشیم. این بدان معنی است که ما هنوز هم سال‌ها باید آیفون‌هایی را داشته باشیم که با صفحه نمایش لبه به لبه مانند گوشی‌های اندروید فاصله دارند. طبق گزارش‌ها، اپل قصد دارد که صفحه نمایش آیفون را به یک مستطیل صاف، بدون ناچ و بدون هیچ گونه المان‌های مزاحم طراحی کند. سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، تغییرات جالبی در گوشی‌های آیفون اتفاق افتاد و کاربران اضافه شدن ناچ به این طراحی را برنتابیدند.

فناوری Face ID زیر صفحه نمایش در آیفون ۱۶

حذف ناچ در آیفون

حال بعد از سال‌ها وقتی که صفحه نمایش لبه به لبه باز هم به گوشی‌های آیفون بازگردد، نمی‌توانیم شکایت داشته باشید. ناچ صفحه نمایش در حال حاضر برای ایجاد فضایی برای سنسورهای جلو، از جمله دوربین سلفی و اسکنرهای Face ID کاربرد دارد. اما دو کارشناس قابل اعتماد اپل معتقد هستند که آیفون ۱۶ احتمالا از فناوری Face ID زیر صفحه نمایش استفاده خواهد کرد. مینگ چی کو و راس یانگ دو کارشناس شناخته شده هستند که این پیش بینی را به‌صورت مشابه انجام داده‌اند و گویا قرار است که سیستم امنیتی بیومتریک اپل در آیفون ۱۶، به زیر صفحه نمایش منتقل شود.

بیشتر بخوانید: فناوری Face ID زیر صفحه نمایش برای آیفون ۱۶ عرضه می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *