تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
صندوق توسعه تامین کنندگان اپل

صندوق توسعه تامین کنندگان اپل به ارزش ۵۰ میلیون دلار راه‌اندازی می‌شود

اپل امروز یک صندوق توسعه کارمندان تامین کننده ۵۰ میلیون دلاری را راه‌اندازی کرد که دسترسی به فرصت‌های یادگیری متعدد و توسعه مهارت‌ها را فراهم می‌کند. این صندوق شامل شرکت‌های جدید و گسترده با حامیان حقوق برجسته، دانشگاه و سازمان‌های غیرانتفاعی خواهد بود تا بتوانند از طریق همکاری متداول با اپل، برای توانمندسازی کارکنان و بهبود دانش خود استفاده کنند. به‌عنوان بخشی از این تعهد جدید ۵۰ میلیون دلاری و با تکیه بر سابقه طولانی مدت اپل در چنین فضایی، این شرکت در کنار شرکای زنجیره تامین برای تقویت صدای کارگران کار خواهد کرد.

جزئیات دقیقی از همکاری ۵۰ میلیون دلاری اپل

صندوق توسعه تامین کنندگان اپل

این روند شامل حمایت از برنامه‌های حقوق کارگران خواهد بود و در زمینه‌های مختلفی مانند الکترونیک، سازمان بین‌المللی مهاجرت و سازمان بین‌المللی کار پیاده‌سازی می‌شود. سارا چندلر، مدیر ارشد محیط زیست و زنجیره تامین اپل می‌گوید: «ما در هر کاری که انجام می‌دهیم، مردم را در اولویت خود قرار می‌دهیم و مفتخر هستیم که تعهد جدیدی را برای تسریع پیشرفت خود و ارائه فرصت‌های بیشتر برای افراد در سراسر زنجیره تامین خود، مدنظر داشته باشیم. ما همراه با حامیان حقوق و رهبران آموزش و پرورش، به هدایت نوآوری‌های جدید برای حمایت از مردم و کره زمین ادامه خواهیم داد».

بیشتر بخوانید: اپل به‌دلیل عدم پرداخت حقوق کارکنان اپل استور نیویورک بازخواست شد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما این تصمیم چه تاثیری روی زنجیره تامین اپل و همکاری شرکت‌های مختلف خواهد گذاشت؟ با ما در بخش کامنت‌ها همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *