تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه منهتن آمریکا

چند گوشی آیفون از فروشگاه منهتن آمریکا دزدیده شدند

گویا اتفاق تازه‌ای در منهتن رخ داده است و پلیس گزارشی از تحت تعقیب بودن ۳ نفر را اعلام می‌کند. آن‌ها مظنون به سرقت چند گوشی هوشمند هستند که سه شنبه هفته گذشته، از یک فروشگاه بزرگ در منهتن انجام داده‌اند. این اتفاقات به‌طور مشابه در سال گذشته و نزدیکی کریسمس و سال نو میلادی نیز رخ داده بود و حال دوباره شاهد از سر گیری آن هستیم. بر اساس گزارشی که پلیس شهرستان رایلی منتهتن منتشر کرده است، این سرقت حوالی ۱۴:۰۸ گزارش شده است و یکی از فروشگاه‌های Best Buy در بلوار تاتل کریک شماره ۳۲۹ شاهد این اتفاق بوده است.

گزارش تکمیلی پلیس

فروشگاه منهتن آمریکا

در این گزارش، سه نفر فرد ناشناس مسئول این سرعت بوده‌اند و گویا چند گوشی آیفون اپل به ارزش تقریبی ۴۶۰۰ دلار به سرقت رفته است. پلیس این شهر اعلام کرده است که افراد آگاه با این سه نفر، می‌توانند با پلیس تماس گرفته و اعلام کنند. باید دید که فروشگاه‌های اپل در تعطیلات سال نو میلادی چه شرایطی را خواهند داشت. اپل پیش‌تر نیز اعلام کرده بود که به‌دلیل شیوع بیشتر ویروس کرونا، چند فروشگاه بزرگ خود را به حالت تعطیلی کامل کشانده است و برخی از مناطق نیز حضور مشتریان به‌صورت کاملا کنترل شده و غیر تجمعی برقرار خواهد شد.

بیشتر بخوانید: اکثر فروشگاه های اپل در نیویورک برای جلوگیری از ازدحام و شیوع کرونا بسته شدند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. آیا چنین اتفاقاتی باز هم تکرار خواهد شد؟ در بخش کامنت‌ها با ما در ارتباط باشید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *