تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
استودیو جدید اپل

اپل در سال 2022 استودیوی جدیدی خریداری خواهد کرد؟

همواره شایعات زیادی پیرامون محصولات اپل وجود داشته است. این شایعات اکثرا در حوزه سخت‌افزاری و افشای محصول جدید این کمپانی بوده، اما در کنار آن، شایعاتی هم مبنی بر خرید استودیوی بزرگ تولید محتوا به گوش می‌رسد. سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران، اعتقاد دارند که Apple TV+ معمایی است که آینده آن غیرقابل پیش بینی بوده و مشخص نیست که موفقیتی برای آن حاصل خواهد شد یا خیر. باور رایج این‌طور بوده است که حتما باید محتوای کتابخانه‌ای زیادی برای موفقیت آن وجود داشته باشد.

استراتژی اپل در سال ۲۰۲۲

به نظر می‌رسد که اپل با تکیه بر استدلال کیفیت در کنار کمیت و دو برابر کردن محتواهای اصلی خود، قصد دارد که با مانند رقبای خود، کاتالوگ بزرگی از محصولات را پشت سر IP خود فراهم کند. حتی اگر اپل بخواهد چنین خریدی را در سال ۲۰۲۲ انجام دهد، قراردادهای گذشته این شرکت اصلا حکایت از این ندارد که اپل در این کار تبحر دارد. بنابراین، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اپل امسال تنها به فکر خرید یک استودیو تولید محتوای کوچک باشد. همان‌طور که این موضوع مطرح شده است. اپل سال شلوغی را با جهش احتمالی به سمت AR/VR پیش رو دارد و یک سری مبارزات حقوقی هم شکل گرفته است که احتمالا خرید استودیو جدید برای این کمپانی را کم و کمتر می‌کند.

استودیو جدید اپل

درست مانند رقبای بزرگ فناوری که پیرامون اپل فعالیت می‌کنند، این شرکت به‌سرعت روند خود را طی می‌کند. اما هنوز هم در طی سال‌های گذشته، شایعاتی چند از خرید استودیوهای جدید به گوش رسیده است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که اپل همچنان به مسیری که در آن قرار دارد، ادامه می‌دهد. مخصوصا با توجه به قراردادهایی که در زمین فیلم انعقاد کرده است و در ماه‌هاای آینده هم فصل جوایز را پیش رو داریم، نتیجه‌اش را خواهیم دید. برای روشن شدن بیشتر قضیه، قضیه اصلا این نیست که اپل توان خرید یک استودیو را ندارد، بلکه منظورمان این است که اگر اپل استودیویی را خریداری کند، احتمال این وجود دارد که چندان گزینه بزرگ و قابل توجهی دیده نشود.

این استودیو قطعا چیزی را تغییر نخواهد داد و صرفا یک رویکرد حساب‌ شده‌تر خواهد بود که در آینده قرار است با اهداف بزرگ‌تر شرکت مطابقت پیدا کند. اپل الگوی خاصی دارد که از آن پیروی می‌کند و دوست ندارد که خیلی از خط خود جدا شود. به همین دلیل موجه، همان‌طور که در مورد آن صحبت کردیم. اپل در سال ۲۰۲۲ کارهای زیادی برای انجام دادن دارد و مخصوصا با ظهور فناوری AR/VR آن و همچنین ادامه مبارزات حقوقی وی با اپیک گیمز و دولت آمریکا، باید نگاهی هم به دستگاه‌های جدید خود داشته باشد و بیش از پیش باید عملکرد محتاطی را در ماه‌های آینده پیش بگیرد.

بیشتر بخوانید: میزان تقاضا و عرضه آیفون ۱۳ به حالت تعادل رسید

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال