تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سودآورترین شرکت در چین

اپل سودآورترین شرکت در چین شناخته شد

اپل در طول دو سال گذشته به‌قدری در چین رشد کرده است که سود عملیاتی منطقه‌ای آن بسیار بیشتر از غول‌های فناوری بومی این کشور است که با تلاش‌های دیپلماتیک گسترده تقویت می‌شود. اپل به‌دلیل ظرفیت تولید عظیم خود به شدت به چین متکی است، البته اخیرا این ظرفیت به‌دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا و تاثیر آن در بزرگ‌ترین کارخانه آیفون کمپانی، تحت تاثیر قرار گرفته است. در همان زمان، اپل شاهد رشد قابل توجه تجارت در این کشور بوده و تبدیل به بزرگ‌ترین کمپانی در این کشور بزرگ شده است. تغییرات سبک زندگی این بیماری همه گیر باعث شد تا کسب و کار اپل در چین در مدت زمان کوتاهی رشد قابل توجهی داشته باشد و سود عملیاتی آن با افزایش ۱۰۴ درصدی طی ۲۴ ماه به ۳۱.۲ میلیارد دلار در سال مالی منتهی به سپتامبر شد.

اپل بزرگ‌ترین شرکت در چین

سودآورترین شرکت در چین

فایننشال تایمز می‌نویسد که این رقم بیشتر از مجموع دو شرکت برتر فناوری چین یعنی تنسنت با ۱۵.۲ میلیارد دلار و علی‌بابا با ۱۳.۵ میلیارد دلار است. این نشریه به سود حاصل از معامله بین اپل و چین هم اشاره می‌کند که به تولید کننده آیفون اجازه داده است تا از سرکوب گروه‌های فناوری داخلی اجتناب کند. این قراردادها که به عنوان بخشی از سفرهای دیپلماتیک مکرر تیم کوک مدیرعامل شرکت به این کشور در طول‌ سال‌ها ایجاد شد، به کمپانی کمک کرد تا زنجیره تامین خود را در منطقه تقویت کند. این معامله به اپل کمک می‌کند تا دسترسی نامحدود خود را به نیروی کار و کارخانه‌های مقرون به صرفه که برای موفقیت آن مهم هستند، حفظ کند.

بیشتر بخوانید: اپل سکوت خود در قبال تاثیر قرنطینه چین روی آیفون ۱۴ پرو را شکست

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *